Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez vajon miért lehet? Hogy...

Ez vajon miért lehet? Hogy változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Szóval ha kell könnyen ki jövök mindenkivel,(Sokszor megkapom hogy velem könnyen lehet beszélni.)viszont könnyen rá unnok.Például beszélgettek valakivel és ki jövünk és vagy 3-4 órát beszélgettünk.(Amit én is élveztem)A végén pedig másnap rám írnak/oda jönnek beszélgetni és már nincs kedvem hozzá.Úgy mond meg unnom szóval szerintettek mitől van?

2020. jan. 26. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog. Nálam kórházi dolgok miatt van ez. Szerintem azért is lehet, mert kvázi kiismered, megismered a másikat, így kezdetiben izgalmas, érdekes az egyén, de másnap már nem, mert tudod, ki ő, mit várhatsz/nem várhatsz el tőle.
2020. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért van, mert semmi kitartásod nincs. De ezzel nem vagy egyedül, fiatalkorban szinte száz százalék az ilyen esetek aránya. A céltalan beszélgetés amúgy se jó semmire. Ha jó a személyiséged, akkor arra építhetsz karriert, vállalkozást stb, csak tudd hogy mit akarsz.
2020. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!