Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szörnyű személyiségem van....

Szörnyű személyiségem van. Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Egy elkényesztetett hisztis pi***nak érzem magam. Olyannak mint aki a filmekben szokott lenni. A külsőmre koncentrálok, és nem a jegyeimre. Hisztizek ha valami nem úgy van ahogy én akarom, stb... Hogyan változtathatnék ezeken?
2018. júl. 26. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ezt észrevetted. Pont így. Ez az első lépés és ez meg is van. Jó úton haladsz. Ha legközelebb valami olyan történik, ami nem tetszik és pont kezdenél rázendíteni, akkor nem teszed, hanem csak nyelsz egyet és úgy reagálsz, ahogy azt illik. Idővel majd megszokod ezt, aztán ennyi. Én is változtattam magamon sokat, majdnem teljesen más lettem, mint voltam. Úgyhogy lehet ezt, csak akarni kell. Hajrá! Sok sikert és kitartást!
2018. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Flagstaff ***** válasza:
Ha zavar, foglalkozz többet a jegyeiddel, és motiváld magadat a szépségápolással: pl. csak mikor már minden házid kész van, akkor mehetsz hajat berakni (vagy mit tudom én,) ha jól sikerül a dolgozat, kipróbálsz egy új sminket, stb. Nem baj az, ha valaki nem csak okos, de szép is! És ha már okos és szép is vagy, úgyis minden úgy lesz, ahogy akarod... :)
2018. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!