Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy Nyugati vagy Tengerentúli...

Egy Nyugati vagy Tengerentúli ember aki fizikai munkával is jól keres, ugyanúgy igényli a mindennapokban a sok pénzt, mint egy magyar, román, ukrán?

Figyelt kérdés

Ugyanabból a munkából élő, külföldi emberek életét követtem éveken keresztül és eszméletlen látni, hogy mennyire lecsúszott egy ország ez. Én nem tudok, valószínűleg soha szalon autót venni, pedig csak 8millió forint körüli összegről van szó, hisz a mostani keresetem 185-200e között mozog, ha ennek a bruttóját is kapnám, lehet az se volna elég.

Itthon luxus egy motor mondjuk, idehaza kevesen rendelkeznek hobbival, örülnek ha felnevelnek tisztességesen teszem azt 2 gyereket, én meg úgy vagyok vele majd ha én élem kicsit az életet, akkor jöhetne a gyerek, de így miből?


Egyik Írországi szakmunkás pár, 3 év 8 hónap alatt fizetett ki 13 milliós hitelt autóra, itthon ennyi idő alatt, csak diplomás tököm tudja milyen végzettségűek képesek kicsengetni a havi részleteket.


2020. jan. 27. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj valamit, legyél te is diplomás tökömtudja milyen végzettségű és akkor jobban fog menni.


De gondolom te energiabefektetés nélkül akarsz sokat keresni.

2020. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokszorosát keresem a te fizetésednek, feleségem is jól keres, keresünk annyit, mint egy ír fizikai munkás házaspár, de nem tartom reálisnak az én béremből sem a 8 milliós új autót, a 13 milliósat különösen nem. Hitelből autót venni meg különösen nagy luxus. Az nagyon erőn felüli lenne. Csak azért mondom, mert ahogy a kérdésedből lejön, ha lenne egy jobb fizetésed, mondjuk valahol 400 nettó körül, hamar elszórnád, így akkor is panaszkodnál.
2020. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!