Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet olyan férfit találni...

Lehet olyan férfit találni vajon aki nem óriási altalánositásokban és magát szakertőnek kepzelve beszél a nőkről?

Figyelt kérdés

Kezdem nagyon unni már ezt a nemek harcát ami megy mindkét oldalról... miért nem lehet személyeket nézni és nem ugy tenni mintha csak kétféle ember létezne: férfi és nő?

A kérdésem nem csak a ferfiakra vonatkozik, igazából ugyanúgy irritál a női magazinok szalagcimei is,mint az "ilyen a férfi ha szerelmes"

"innen tudod hogy a férfi már nem szeret" "így buvold el a férfit"


Komolyan elhiszik az emberek hogyha egy férfit/nőt ismer,az összeset ismeri?


2020. jan. 28. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet
2020. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Épp most beszéltél altalanositasban a férfiakról....
2020. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes, én nem szoktam ezzel találkozni. Rossz környezetben mozogsz
2020. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én alapban nem értem ezt a "nemek harcát"(?)

Nő vagyok, világéletemben szerettem a férfiakat (nem félreérteni!), pedig volt, hogy ért csalódás. De nem a férfiaktól csak XY-tól.

Szerintem az gyűlölködik a másik nemmel, aki sikertelen náluk.

2020. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Millióból ha egy ilyen akad...

Egyszerubb csak kerülni a nemek témáját azzal, akivel ismerkedsz. Örökre.

2020. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez az általánosítgatás önnyugtatás.

Ha tesóm valami érzéketlen, rossz dolgot tett, anyám mindig azzal nyugtázta magát, hogy "ilyenek a férfiak".

Pedig ők kapatták el és nevelték félre. Érdekes módon a barátom egy érzékeny, empatikus ember, eszébe sem jutna olyan dolgokat tenni, mint amiket a tesóm tett.

De megtalálható ez azoknál a nőknél is, akik ráhagynak mindent a férjükre, aztán utána panaszkodnak, hogy hát a Géza nem segít semmit.

Aztán pillognak, hogy más férfi segít, ja az akkor papucs.

Bizonyos férfiaknál ez gyakran összekapcsolódik a macsóskodással. Amikor azzal próbálnak férfiasabbnak tűnni, hogy leereszkedően általánosítják a nőket, "pletyi, hisztis és társai" és még sorolhatnám.

Abban igazad van. hogy a Cosmo és a többi mocsok szennylap egy nagy lapáttal rátesz erre.


Ja és igen, vannak ilyen férfiak, csak az ember mindig a bunkókat jegyzi meg sajnos.

2020. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Számomra azok az emberek szimpatikusak, akik képesek humorosan hozzáállni a témához. Például ha egy csajnak mondom, hogy ilyenkor hol a feminizmus amikor pakolni kell? Akkor vágjon vissza valamivel ő is, például "viszem én a cuccot de akkor szülni te fogsz". Szerintem ilyen bohóckodással simán megoldható a dolog.
2020. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

70%


+1


.

2020. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az interneten sok az általánosító férfi és nő (mert nők között is vannak, akik a buta sztereotípiákkal jönnek).

Nem beszélve azokról, akik már direkt trollkodnak, szemétkednek.

Ez azért lényeges, mert egy normális beszélgetéshez normális felek kellenek. Mindkét oldalnak normálisnak kellene lennie és akkor nincs “nemek harca”.

2020. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
En is szoktam általánosítani. Női hiszti például. Pedig nő vagyok.
2020. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!