Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most bukkantam erre, az...

Most bukkantam erre, az emberek tényleg ennyire hülyék?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=6ZgrKihMw9A


... Ilyenekkel hívják a 112-t? hát lesülne a pofámról a bőr..


2020. jan. 29. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos igen.
2020. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De most őszintén milyen késztetést érez az aki felhívja a 112-t azért mert mókus van a fán?..
2020. jan. 29. 12:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek még semmik. Ha tudnád hogy az emberi hülyeségnek milyen feltáratlan dimenziói vannak még. :D
2020. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Olvassátok ezt...


[link]


"Történt ugyanis, hogy egy férfi kétségbeesve hívta a mentősöket, hogy ötéves gyereke fulladt a délegyházi tóba (update: egy friss hír szerint nem ő telefonált, hanem egy “kutyás hölgy”), légi mentést kér. A helikopter azonnal elindult, a mentésirányító a helyszínre küldte a csepeli OMSZ esetkocsit és egy szállító járművet is, hogy aztán kiderüljön, gyerek sehol nincs, csak egy jobb sorsra érdemes boxerkutya lebeg a víz felszínén. A mentősök félórán (!) keresztül próbálták megmenteni az ebet, sajnos nem sikerült, mire a gazdi a helyszínre érkező földi egységeket okolta az állat elvesztése miatt. "


Pfff….

2020. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos igen, de szerintem ez a kampány kicsit kontraproduktív. Az idióták úgysem fogják fel, a normálisabbak meg majd félnek miatta segítséget hívni.

Mert valaki felgyújtja a kertjében az avart, de nem fog tűzoltót hívni, mert látta a videóban, hogy kiröhögik azt aki kis tűzre felhívta a segélyhívót. Amikor meg már a szomszéd ház is lángol, már késő lesz.

Vagy nem hívja ki a mentőt a hányásban fuldokló részeg haverjához, mert nem akar felkerülni a youtube-ra.

Elrettentő kampány helyett inkább azt kéne tanítani, hogy mikor kell ténylegesen hívni a segélyvonalakat.

2020. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikus eset amikor a Lakatos Brendon nemzettség egyik díszpéldánya felhívja őket, hogy hallo csorró ez a segélyvonal? Itt adják a segélyt?
2020. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Lakator Brendon rokonság szokása, hogy mentőt hívnak az isten háta mögötti faluban, hogy a dédmamának szúr a szíve... Beviszik a miskolci kórházba, de ott a betegfelvételnél eltűnik, mert "hirtelen jobban lett". Gyakorlatilag taxizásra használják a mentőt, így jutnak be a városi teszkóba. :(
2020. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

"Történt ugyanis, hogy egy férfi kétségbeesve hívta a mentősöket, hogy ötéves gyereke fulladt a délegyházi tóba (update: egy friss hír szerint nem ő telefonált, hanem egy “kutyás hölgy”), légi mentést kér. A helikopter azonnal elindult, a mentésirányító a helyszínre küldte a csepeli OMSZ esetkocsit és egy szállító járművet is, hogy aztán kiderüljön, gyerek sehol nincs, csak egy jobb sorsra érdemes boxerkutya lebeg a víz felszínén. A mentősök félórán (!) keresztül próbálták megmenteni az ebet, sajnos nem sikerült, mire a gazdi a helyszínre érkező földi egységeket okolta az állat elvesztése miatt. "


Szerintem egy öt éves állat is megérdemel annyi segítséget, mint egy 5 éves gyerek.


Részvétem a kutya miatt. :(

2020. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

off,


beleolvastam a nő írásába, nem tudtam végig olvasni; ízléstelen nagyon, ahogy ír.

2020. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak ennél durvábbak is, sok hülye van sajnos.
2020. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!