Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondjam meg az angol kulontana...

Mondjam meg az angol kulontanaromnak hogy egy goromba alak?

Figyelt kérdés
Fizetek nem keves penzt neki 1 oraert. Folyamatosan megsert es ha valamit rosszul csinalok olyan grimaszokat vág, mintha full hulye lennek. En munka mellett kezdtem el nyelvet tanulni es van egy 2eves kislanyom. Mondtam neki h korlatozott vagyok az idovel, de igyekszem. Erre felad annyi mindent hogy nem győzöm csinalni, ami fura h 30 eves letemre ugy beszel velem, mintha 14 lennek es ha valamit nem csinalok meg következő órára kiakad es beszol. Még csak 4 alkalommal voltam nala, nem akarok fel ev mulva nyelvvizsgazni, majd csak ha olyan szinten vagyok mar. Mar kerdezni sem merek mert ha nem tudok valamit beszol valami csúnyát es rosszul esik.

2020. jan. 29. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha váltanál?
2020. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod ott?
2020. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És te ezért még fizetsz is? Válts, annyi tanár van, tudsz választani.
2020. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan visszajelzést (indulatmentesen) lehet neki adni, hogy rosszul érzed magad a sértegetése miatt és ez téged nem motivál.

Válthatsz, ahogy javasolták.

2020. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyesféle bunkó tanárom, egy jó tanács: Ha netán személyesen, egy (utolsó) óra keretén belül mondanád föl az órákat, az óra végén tedd, mert ha az elején közlöd vele, még bunkóbb lesz egész órán.
2020. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a környékünkön csak ez a nő van. Legkozelebb csak 50kmre találnék tanart. De már előre félek a következő alkalomtol. Lehet írok neki messengeren hogy nem megyek többet. Csak a tanulást sajnalnam, mert akkor marad az egyéni felkeszules.
2020. jan. 29. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Jelezz vissza hogy nem hat motiválólag rád a dolog és ez akadályozza a tanulást, nem segíti.
2020. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A váltáshoz: csomó tanár ma már skype-on is tanít. Ha nincs a közeledben más tanár, próbáld meg online.

Az a nő a megcsúfolása a szakmájának. Ne tűrd el, többet árt, mint használ.

2020. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj neki egy SMS-t, hogy szeretnéd lemondani a további órákat, mindent köszönsz, és viszontlátásra. Ennyi. Ha tovább jársz hozzá, kinyírja minden motivációdat, az ilyet ott kell hagyni.
2020. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg inkább vele, hogy egy igazi tanító nem alázza meg a nebulóját, és hogy ez mire jó neki? Változtasson a modorán, ha már kell neki a mani.
2020. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!