Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire zavarban?

Figyelt kérdés
Iszonyúan feszengek, zavarban vagyok, össze-vissza hadoválok, ha ismeretlen emberekkel kell beszélnem, vagy olyasvalakivel, aki iránt érzek valamit (és nem a cslaád, legjobb barát).
2020. jan. 31. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, beszélj úgy vele mint egy haverral. Ha magadat adod akkor nem lőhetsz mellé, maximum kiderül hogy nem illetek össze.
2020. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyakorolj otthon. Mondok egy nagyon jó, bár kissé furcsának hangzó példát (de működik!): vegyél egy állótükröt és gyakorolj otthon előtte. Beszéd, mimika, hangsúly, hanghordozás. Képzeld el az egyes embert és a szituációkat.


A régi jó módszer, a diktafon is jó. Felveszed magad, aztán visszahallgatod. Házi videó is jó, de azonnal töröld le, ha már nem kell.

2020. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te is érsz annyit mint ő.

Másnak is csak egy feje van meg két füle.

2020. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanolyan ember mint te, nemtom mit izgulsz
2020. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék úgy beszélgtni, mint egy haverral, és sokszor az adott embernek annyi mindent el szeretnék mesélni, annyi minden van a fejemben, néha előre eltervezem. mit, hogy mondok, hátha akkor sikerül.. de mégis leblokkolok. Magamat adni sem tudom, mert túlzottan zavarban vagyok, és nem tudom ennek az okát, és hogy mit tehetnék.
2020. jan. 31. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!