Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandó átrendezési mániám/kén...

Állandó átrendezési mániám/kényszerem van. Mire utalhat ez?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve költöztünk egy új házba és amikor berendeztem a szobámat olyan elégedett voltam vele, de pár hónap múlva már "Meguntam" és átrendeztem. A polcok ide jönnek a tévé a helyükre, a ruhásszekrény meg az ablak mellé. Ilyenek..


És folyton ez van! Nemrém berendeztem megint, akkor annyira tetszett, hogy azt hittem, hogy NA! ez lesz a jó! De most máris unom. És megint át akarom rendezni, mert nem tetszik.


Nem putribútoraink vannak, modern ike-jysk keverék tehát nem egy két deszkából álló könyvespolcot képzelejtek el. Ami alapból ronda lenne...


Ez csak az új házban van így, a régiben ugye nagoyn sok helyen beépített bútor volt. Ott minden tökéletes volt valahogy, a szobámat sosem akartam átrendezni. MOndom, ott minden TÖKÉLETES volt. Úgy látszik, hogy ha az elejétől fogva én rendezem be, akkor van, hogy idő után nem tetszik.


Ez csak velem van így?


2020. febr. 1. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pont ezt csinálom, csak a házakkal, megunom őket, aztán passzolom is el.

Ahonnan indultam, sose fogok tudni oda visszaköltözni, azóta nem találom a helyem.

Bár valószíznű nem a házakkal van a gond, hanem magával az országgal.

Na meg magammal...

2020. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, mert keresem a változatosságot.Ez azért lehet "talán",hogy nem igazán tetszenek a butorok,amiket vettél és keresed hogyan mutat jobban.Egyébként nincs ebben semmi sem nem kóros.
2020. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi gond ezzel, csak ne mászkálj a sötétben :-)
2020. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én vettem a bútorokat, 16 vagyok... Fele meglévő bútor, másik fele meg újonnan vett...
2020. febr. 1. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem szereted a mostani élethelyzetedet.
2020. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a külső dolgokkal van baj, hanem a belső dolgokkal. Valami nincs rendben, valami nem olyan, mint szeretnéd. Csak ebben nyilvánul meg. De látszik, hogy a külvilág átrendezése nem oldja meg hoszútávon a gondjaidat.
2020. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem dekoratőrnek készülsz, vagy feng shui-snak?
2020. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!