Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Közép, vagy dél olasz és...

Közép, vagy dél olasz és spanyol lányokról vannak információitok? Milyenek, mint emberek és milyenek ismerkedés szempontjából? Minden tapasztalatnak hihetetlenül örülnék!

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Nagy a koffer, de abba jó pakolni.
2020. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem olyan besavanyodottak mint a magyar átlag, vidámabbak, hangosabbak általában, szerintem szebbek is átlagban
2020. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves önjelölt unalmas trollocska, csak itt, csak most, csak neked, vagyis a gyengébbek kedvéért újból:


"Milyenek mint emberek, és milyenek ismerkedés szempontjából?"


;)

2020. febr. 2. 15:39
 4/15 A kérdező kommentje:
Gondolom mindenki nagyon jól tudja, hogy az előbbi az első próbálkozónak ment. ;)
2020. febr. 2. 15:40
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ezt inkább magadnak kéne megtapasztalnod, de mind1. :D
2020. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Felesleges általánosítani, mert tuti hogy nem olyan fogsz kifogni akire érvényesek ezen állítások.
2020. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
"Nem olyan besavanyodottak mint a magyar átlag, vidámabbak, hangosabbak általában, szerintem szebbek is átlagban" Éltem Spanyolországban és ez nagyon nem igaz. :/
2020. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ötöske: pontosan éppen emiatt kérdem ezt ahol csak tudom, hogy egyáltalán ÉRDEMES-E (!) kimenni hosszabb távra, hogy ott próbálkozzon helyi lányokkal az ember?
2020. febr. 2. 15:49
 9/15 A kérdező kommentje:
Hetes: ahogy a kérdésben látható, oszd meg velem minden tapasztalatodat! Várom!
2020. febr. 2. 15:50
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezőcske (hamár te is használod a kicsinyítő képzőzést) első vagyok.


Milyen választ adjak egy ilyen kérdésre, hm? Elmondom, hogy én milyennek tapasztaltam, attól neked lesz kontaktod velük vagy mi? Menj ki vagy jelölj be olyan lányokat aztán gyűjts személyes tapasztalatokat, mert itt mindenkinek lehetnek más tapasztalatai róluk, nem mész sokra velük.

2020. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!