Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen, hogy sose...

Miért vagyok ilyen, hogy sose azt nézem, hogy mihez értek hanem azt, hogy mihez nem értek, és ha többen is azt mondják, hogy nagyon értek valamihez én magam csak kevésnek érzem még ha sok ember ugyan azt meg sem tudná csinálni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 03:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont mint én,önbizalomhiány.


De jobb alábacsülni magunkat mint túl,magasról lehet nagyot esni.

2020. febr. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány, túl sokat értek negatív hatások például.
2020. febr. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit leírtak. De ezzel baromira vigyázni kell, mondhatnám azt is neveld meg magad. Ez a fajta gondolkodás berögzülhet és életed végéig kitarthat, ha nem változtatsz. Ezzel azért légy tisztában...
2020. febr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van. Sokszor tanároknak mondott szakemberek "nevelési céllal" olyanokat hangoztatnak, hogy "semmire se fogjátok vinni az életben", "én ilyen semmire se foghatóakat még nem láttam" és hasonlók. Ha valaki sok évig ilyen mantrákat hallgat, már nem tudja elhinni hogy "ő valamiben jó", hiszen "neki aztán megmondták".
2020. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magaddal foglalkozz inkább, a saját véleményeddel, és azt se mindig negatívan gondold ki. Pont, hogy a jó oldalát kellene nézned a dolgoknak.
2020. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos sokat nézek másokat meg sokak véleményére is adok pedig tudom nem kéne,csak kicsit belém ivódott a negativitás ezen kéne változtatni.
2020. febr. 3. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is sok dologban bénának tartom magam pl a sportban én is sokszor leértékelem magam de inkább azt nézd hogy mibe vagy jó és azt fejleszd
2020. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!