Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy látja, hogy ugyan...

Más is úgy látja, hogy ugyan azt a hibát a legtöbb ember nehezebben bocsátja meg egy introvertáltnak, mint egy extrovertáltnak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen. És ez megmutatkozhat akár egyfélresikerült viccen. Ha introvertélt viccelődik, akkor hülyének nézik, ha extrovertált süti el ugyanazt a debil viccet, akkor mindneki riheg-röhög rajta.
2017. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Utóbbinak gazdagabb szociális élete van, ügyesebben bánik a szavakkal (élőben), mert jártasabb benne. Jobban is ismeri akár az adott társaságot, de általánosan az emberekkel jobban bánik. Sanszosabb, hogy jobban tudja, mikor, milyen helyzetben melyik vicc ül jobban.

Ha végiggondolod, teljesen logikus.

2017. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt vettem észre hogy a szebb embereknek könnyebben bocsátanak meg.
2017. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Van benne valami, ami valljuk be nem túl fair. Mint "erősen" introvertált, én tapasztlom sok területen a negatív megkülönböztetést az extrovertáltakkal szemben.


Extroékkal szemben valahogy mindenki sokkal elnézőbb, lazább, "áh nyugi Jani több is veszett Mohácsnál"


Bár igaz ami igaz, mi introk sokkal morózusabbak vagyunk, talán innen az ellenszenv.


Hát még ha mellette a "melankólikus" vérmérséklettel áldott meg az ég.... Én tudom milyen az, sajnos.

2017. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

inkább azt látom, hogy az extrovertáltak jobban viselik az ilyen dolgokat, az introvertáltaknak meg néha túl sok idejük van, túlgondolnak dolgokat, és ezt kivetítik másokra, ami tovább rombolja a kapcsolatot.

Extrovertáltak pedig a több gyakorlástól jobb szociális képességekkel rendelkeznek, könnyen visszanyalják magukat


De nem látok problémát ebben, más témában az intróknak van előnyük, kiegyenlítődik a "verseny"

2017. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Erdekes tema.Kerdezo,hasonloan gondolom.Ugy tapasztaltam,ha ritkan szolok,nagyobbat szol.Pl.ha egy nagyszaju beszol egy kolleganak,nem ugy veszik fel,mintha egy csendes tenne...

Utolso mire gondolsz,miben van elonyunk?...en nem sokat tapasztalom...

2017. máj. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Google hasznos dolog 😃 de tessék, itt egy link az introvertáltság előnyeiről:

[link]

2017. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A velemenyedre voltam kivancsi,nem a googlera,fe mindegy...
2017. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
pl vezetőként jobbak lehetnek az introvertáltak, mert előbb gondolkodnak és csak aztán cselekszenek, nem pedig fordítva :D
2017. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen. Egy búvalba52ott embernek mindent negatív előjellel írnak fel.
2017. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!