Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az normális, vagy...

Szerintetek az normális, vagy valami kényszeres viselkedésre vall, ha egy férfi ember több mint másfél órát teregeti CSAK a zokniait? Mert minden párt ugyan úgy kell összeraknia, illetve kifordítania, meg ilyenek.

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Jár a fejében a gondolatözön, és jó ürügye van arra, hogy úgy tűnjön mintha csinálna valamit, ezért tűnik neked annyira lassúnak. Ez nem kényszeres. Miközben matat agyilag máshol jár.
2018. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán kényszeres! De változtathatsz rajta ha szeretnél és zavar! Egyszerűen csak terítsd ki őket és utána csukott szemmel hagyd el a szárítót gondolj arra megfognak száradni és majd utána párosítsd rakd a fiókodba.
2018. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok zoknija lehet.
2018. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Kényszerbetegség.
2018. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bennem van egy cseppnyi autizmus, és vannak ilyen dolgaim nekem is.
2018. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam irni amit az elso. Mindenkinek van egy “relaxacios” tevekenysege ami kozben tud agyalni, filozni. Ilyenre lehet nagyon jo modszer a hazimunka barmilyen formaja, vezetés, epillálás, nem csak a jóga...

Te hany eves vagy hogy meg ezt nem tapasztaltad meg? ;)

2018. júl. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok mit mondani. Szingli pasi vagyok.

Ha lusta, csak felbszom a szárítóra ahogy van, ha nem lusta, kb 10 p alatt összepárosítom. Ennyi.

2018. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!