Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy mihez értek, ha úgy érzem, semmihez sem?

Figyelt kérdés

2020. febr. 3. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Onnan hogy kipróbálod magad és nem csak érzed...
2020. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Milyen tantárgyakat kedvelsz/kedveltél?


A neten vannak elég jó pályaválasztási tesztek.

2020. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiskoromban fociztam, kosaraztam, bmx-eztem, gördeszkáztam, rajzoltam, fényképeztem, számítógépeztem, segítettem faternak autót javítani és barkácsolni, horgásztam tesómmal. Ezekből nagyjából sikerült kideríteni, hogy mi érdekel és a mai napig is azzal foglalkozom kb.
2020. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Senki sem ért először semmihez :) De minél többet foglalkozol valamivel, annál tapasztaltabb leszel benne, és akkor már érteni fogsz hozzá.


Az más kérdés, hogy mire vagy fogékony, de nem kell neked lenni a világ legjobb hidegburkolójának vagy adatelemzőjének. Biztos van olyan, amit szeretsz csinálni, csupán annyi a dolgod, hogy képezd magad azon a területen.

2020. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Majdnem 30 vagyok... Érettségi után tanultam rendszergazda szakmát de abban sosem dolgoztam, és nem is kerestem vele munkát, mert nem értettem hozzá, 10 éve ugyanazon a munkahelyen vagyok, ehhez kellett egy 2 hetes OKJ képzés, itt heti 1-2 nap sok a meló, a maradék 3-4 nap csak bent vagyok netezek Facebookozok értelmes dolgot nem csinálok... Beiratkoztam felnőttképzésen gyógymasszőr suliba, meg is van a papírom, de a képzés végére elment attól a kedvem, hogy masszőrködjek, megcsináltam a vagyonőr OKJ t is, azt ilyen vész tartaléknak, de azok is ilyen unalmas munkahelyek, tavaly nyáron emelőgépkezelő OKJ n voltam, így van érvényes jogsim az összes típusu targoncára van jogsim, be is adtam 4 helyre az önéletrajzomat, mindegyik helyre felvettek volna, de a bér jóval kevesebb lett volna, mint a mostani helyen, így nem váltottam melóhelyet. Télen voltam angol középfokú nyelvvizsgázni, azt is úgy raktam le, hogy majd jó lesz valamire... + még van 2 gyorstalpalós OKJ papírom + B + A2 jogsim. Ezek mind papírok de úgy konkrétan semmiben sem érzem magam jónak.
2020. febr. 3. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha valami ėrdekel affelė próbálj orientálódni. Az hogy ėrtesz e valamihez nem ėrzės kėrdėse. Amit tudsz azt úgy ėrzed más is tudja. Pedig amúgy nem! :-)

Majd kialakul... Nėha a vėletleneken ės hogy hová visz a sors azon múlik mit csinálsz.

Ėn pėldául rendszergazda ės weboldal fejlesztő vagyok ,de nem akartam bezárva lenni egy irodába ėjjel-nappalės viszont szeretem az autókat. Ezėrt túlmėretes szállítmányokat hurcolok kamionnal villogóval felvezetőautóval az ėjjszakában ,míg ti alusztok.


Ėn sem tudtam pontosan mi is akarok lenni, ,de valószínű nem innen fogok nyugdíjjba menni. Meglátjuk mit hoz az ėlet ės milyen lehetősėget dob elėnk...

Abból kell gazdálkodni!

2020. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet sok munkahelyed lesz mire rájösz mi akarsz lenni...


De azt csináld ha rájöttėl amit szeretsz csinálni

Mert ahhoz ėrteni is fogsz ės nem kínszenvedės lesz a munka ,hanem hasznos időtöltės!


"Nagyon sokan gyűlölik a munkájukat ,mert utálják ,ės rossz ugy vėgignyomni egy ėletet.

2020. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, azt azért nem lehet mondani, hogy nem próbálkoztál, ez amúgy tök jó. Érteni nyilván magától semmihez se értesz, annyit mondjuk közösnek látok ezekben az OKJ-kben hogy azért szellemi munkára nem nagyon gondoltál, pedig általában azok az igazán motiváló dolgok ahol agyban dolgozol, valami ilyen irányba még elmehetnél megnézni ezt azt, mert szemmel láthatóan a monotonitástűrésed nincs azért meg, nem vagy gyári munkás...Kreatív szakmákat nézz, ne irodás, és ne fizikait, azok már meglettek...
2020. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ense
márc. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!