Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha délután nincs...

Mit tegyek, ha délután nincs semmihez se kedvem, se energiám?

Figyelt kérdés
Reggel 7-től dolgozom, délután egyre otthon vagyok. Néha van mit tenni, de nem tudok mit csinálni délután, unatkozom, legszívesebben csak lefeküdnék aludni és felkelnék másnap, de ennyit nem lehet aludni. 25/F
2019. dec. 20. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint, hogy legyen energiád. Meg jó lenne felírni, hogy mik a kötelességeid.
2019. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az vált be, hogy csak vacsorázom. Szóval reggelit minden esetben kihagyom, dél körül max 1-2 alma, és este egy nagy vacsora sok zöldséggel. Régebben sokszor fájt a fejem, és ezzel az étrenddel ez is teljesen megszűnt, és ha délután lefekszem, akár fél óra szundítás is elég ahhoz, hogy utána késő estig bicajozzak vagy túrázgassak.
2019. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Muszáj reggeliznem és ennem délelőtt is, máskülönben összeesnék, ráadásul ingerült is vagyok éhesen.
2019. dec. 20. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

2-esre ne hallgass, neked nem kell szétbarmolnod az emésztőrendszered..


Én is a vitaminhiányra tippelnék, nálam is az okozott tartós fáradtságot(+ izomgörcsöket éjjelente), főleg a téli időszakban. Amióta magnéziumot szedek, sokat javult a közérzetem, tanulás is hatékonyabban megy mert tovább tudok koncentrálni.

De am próbáld magad lekötni valamivel. Olvass, menj el edzeni, barátokkal valami programot szervezni. :)

2019. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az segít, hogy lezuhanyozom, mikor hazaérek. Így szinte új embernek érzem magam. Másrészt listám van, hogy miket akarok csinálni - nem csak a munkákról, a hobbikról is. Könnyebben találok így valamit, amihez kedvem van, mintha eszembe kéne jutnia. Ha nagyon nem akar elindulni, akkor letolok pár leckét a Duolingóban, vagy gyakorlom kicsit a gépelést (QWERTY Warriors 2), attól mindig felpezsdülök, de egyik sem addiktív annyira, hogy egész délután ottragadjak.


A másik, amivel talán segíthetnél magadon, az a reggeli összetétele. Fokozatosan próbáld meg csökkenteni a gyors felszívódású szénhidrátok arányát, és fehérjével meg zsírral helyettesíteni a kieső kalóriákat. Kényelmesebb venni egy péksüteményt, mint zöldséges rántottát sütni reggel, de emiatt is lehetsz kedvetlen délutánra.

2019. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!