Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen munka való nekem?...

Milyen munka való nekem? Egészségügyi asszisztens?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kissé elakadtam az életemben.

Ügyintézőként dolgoztam végrehajtó irodában, amit nem szerettem.

Jelenleg itthon vagyok a második gyerekemmel és az biztos, hogy irodába nem szereznék visszamenni dolgozni.

Szeretek emberekkel kommunikálni (végrehajtó irodában nem sok kellemes beszélgetésben volt részem).

Jó a logisztikai képességem.

Viszonylag gyors és precíz vagyok.

Nem szeretném, hogy kárba vesszen az eddigi tapasztalatom és tanulmányom. Tehát nem szeretnék pl. cukrász lenni.

Ti mit javasolnátok?

Gondolkodtam, hogy egészségügyi asszisztensként, akár megállnám a helyem, de pl. nővér már nem tudnék lenni, lelkileg megterhelne.

Akik magánrendelőben dolgoznak, nekik mennyire jön be ez a munkakör? Milyen képzésre van szükség hozzá?


Előre is köszönöm az ötleteteket, tapasztalatokat.



2020. febr. 3. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi takar az eddigi tanulmányod?
2020. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a cukrász az egy komoly szakma. ha nem jó neked az iroda menj gyárba. ennyit tudok mondani.
2020. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 ügyintéző titkar

#2 nincs gondom a cukrászokkal, sőt, tudom, hogy kemény meló hajnalban kelni stb. De annyira nem szakmába vág, hogy nekem nem lenne megfelelő. Bocsánat, ha megsértettem bárkit is. Nem volt célom példaként írtam.

2020. febr. 3. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosítási ügynök
2020. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!