Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkalmaznátok férfit irodai...

Alkalmaznátok férfit irodai asszisztensnek?

Figyelt kérdés

Vagy, csak nőknek van esélyük ilyen állásba bekerülni ?


Bármi olyan állásban ami egy asszisztensi szakba belefér



2014. júl. 1. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán, ha a tudása megvan hozzá.
2014. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Nőknek több esélyük van, most akármilyen jóhiszeműen nézzük is a dolgot és ezt tapasztalatból mondom.
2014. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Azon gondolkozom ,hogy leteszem az okj-s képzést belőle , de kissé elbizonytalanodtam ,hogy nem vennének fel sehova mert a nőket előnyben részesítenék

2014. júl. 1. 10:39
 4/16 A kérdező kommentje:
Milyen , tapasztalat ? van lehetőségem bebizonyítani ,hogy érdemesebb lenne engem felvenni ?
2014. júl. 1. 10:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én alkalmaznék, de jelenleg nem sok esély van, hogy bárki az asszisztensem lenne. A cég, ahol dolgozok, több asszisztens is van, de csak egy férfi, a többi mind nő.
2014. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Rengeteg ilyen állásinterjún voltam, több helyen meg is mondták, hogy ez női munka, egyszerűen alkalmasabbak rá, összeszedettebbek, több dologra tudnak figyelni egyszerre, és stb. dolgokat soroltak fel és hiába próbálsz meg ellenérveket felhozni, nagy többségében előnnyel indulnak az ilyen munkáknál.
2014. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem ebben a pillanatban jelentkeznék :)

Szeretnék ,jobban rálátni , hogy érdemes ez irányba mennem.


Úgy érzem ebben a fajta munkában , képes lennék ,jó lenni, megfelelni

(nyelv érzékem lenne hozzá, személyiségemhez szerintem illene, informatikai készséget könnyen eltudnám sajátítani)

2014. júl. 1. 10:51
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
10:48: Ez nagyon gáz, és ráadásul nem is igaz. Például az, hogy több dologra figyelnének egyszerre, erre nagyon nagyon kevés ember képes.
2014. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
8: Ezek sztereotípiák nem tudsz ellene mit tenni, egyszerűen alkalmasabbnak látják a nőket erre a munkára, de szerintem van is benne valami.
2014. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Női vezetőség ,mennyire van ?

Ők talán jobban alkalmaznának férfi asszisztenseket

Számomra mindegy lenne ,hogy kinek tudnék dolgozni ,csak legyen esélyem

2014. júl. 1. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!