Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen gátlásosabb? 18L

Hogyan legyen gátlásosabb? 18L

Figyelt kérdés
Lopok, hazudok, kavarok mindenkivel, piálok, kitalálok dolgokat, stb... Hogyan tudnám ezeket a dolgokat meggátolni magamban? Nem akarok ennyit ártani a családomnak, még ha nem is tudnak ezekről.
2020. febr. 6. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Itt is hazudozol?
2020. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Hát ne tedd
2020. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha okosabban csinálnád, akkor talán még sikeres is lehetnél egyszer.
2020. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Akarattal.
2020. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
A legnagyobb bűn a többi közül a piálás. Halálbüntetés jár érte. Helyette drogozz,az kevésbé elítélendő.
2020. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ebbe mi lenne a kamu? Nem tudom felfogni, hogy mi miatt lenne jó ez bárkinek is, ha nem lenne igaz...
2020. febr. 6. 09:37
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Hogy itt mennyi humortalan ember van..
2020. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Emberke. Egyes voltam. Ha te leírod, hogy hazudsz, lopsz, csalsz stb., akkor nem jogos az a kérdés, amit kérdeztem tőled: itt is hazudsz?


Tudod, az a baj, hogy aki sokat hazudozik, az elveszti a bizalmat: már akkor sem hisznek neki, ha igazat mond.


Egyébként az a válaszom: sehogy. Ez sajnos hozott anyag. Élsz vele, amíg bírsz, elmehetsz vele pszichiáterhez, de nem fog tudni veled sokat kezdeni. A társadalmat kell megvédeni tőled, HA valóban ilyen ember vagy, ahogy leírtad.


Ha pedig kamuzol, akkor szórakozz mással.

2020. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

bármilyen hihetetlen , iylen is létezik. nemcsak tökéletesen viselkedő emberek vannak. HA ebben éltél így éltél mindig nem olyan könnyű ám ebből kijönni. . Elsőkörben keress pszihológust vagy pszihiátert szerintem és próbáljátok meg az okokat megkeresni.

Szerintem ez egyfajta lázadás nálad meg az unalom elkerülése miatt csinálod szóval valami hobbit is keress az is segíthet. Lehet sport tánc vagy amit szívesen csinálsz.

2020. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Külső segítség nélkül csak saját akaratoddal.

.

Külső segítséggel pedig úgy, hogy jóismerősödet megkéred: ha legközelebb hazudsz, vágjon jól képen!

2020. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!