Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok lány és nő miért akar...

Sok lány és nő miért akar feltétlenül szép és okos lenni? Miért fontos nekik a jó külső mellett a felsőfokú végzettség? Az, hogy diplomájuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem ez is egyfajta divat amit követni akarnak a lányok.Már csak azért is akarnak tanulni,jól kinézni hogy nehogy kilógjanak a sorból.Szerintem ezért is nehéz a pártalálás mert a legtöbb lány,nő ugyanúgy gondolkozik.Ez itt a gyakorin is látszik.Ugyanazt a választ adják különböző lányok.Tehát szerintem nem is azért akarnak szépek és okosak lenni sokan hogy könnyebben boldoguljanak,hanem mert nem akarják hogy kiközösítsék őket ha nem úgy gondolkodnak és nem úgy cselekszenek mint a többiek.De szóljatok ha nincs igazam.
2020. jan. 2. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
93%
Nincs igazad.
2020. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
86%
Mi a baj, fáj, hogy a mesterdiplomás, csinos lányok nem akarnak egy hozzád hasonló, végzettség nélküli kis faékkel leálni?
2020. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 A kérdező kommentje:
#2-es ha nem állnak le velem az azért van mert nem illek bele a képbe.Nem felelek meg az elvárásaiknak.Én valóban nem jártam egyetemre a legtöbb fiatallal ellentétbe.
2020. jan. 2. 20:31
 4/85 anonim ***** válasza:
91%
Bizony, nem felelsz meg nekik. És?
2020. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
92%

Szólok, hogy nincs igazad.

Amúgy bakker, azért akarok okos lenni, hogy megálljam a helyem az életben egyedül is, legyen normális munkám, és soha ne szoruljak rá arra, hogy más tartson el, mástól függjek.

Amúgy meg el kéne gondolkodni, hogy ha 10-ből 9 ember ugyanazt mondja neked, akkor nem ők jönnek szembe mind az autópályán...és ez nem “divat” kérdése meg “beállunk a sorba”, csak több eszük van, mint neked, észreveszik, hogy mi a probléma azzal, amit te csinálsz. Egy okos nő mellesleg felvállalja a véleményét, de meg is indokolja(!) azt, nem fél kilógni a sorból, szóval ne féltsd őket.

2020. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
95%
Nincs igazad. Vannak szépek és okosak mindkét nemből, és van akinek csak egyik, vagy éppen egyik tulajdonság sem jön össze; van aki pedig átlagos. Ez nem divat, meg kiközösítés kérdése.
2020. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 A kérdező kommentje:
#4-es az hogy nem felelek meg nekik az azért van mert én nem csatlakoztam sem külsőben,sem iskolai végzettségben a többi fiúhoz.
2020. jan. 2. 20:36
 8/85 anonim ***** válasza:
88%

1.A szépség,ápoltság elsősorban arra szolgál,hoyg az illető jol erezze magát a bőreben, másodsorban a külső egy bizonyítvány a belsöről.

2. Eslősorban nem jó butának es műveletlennek lenni, másodsorban végzettség nélkül nem lehet megélni.


Vagy neked divat, hogy közmunkás vagy gyári munkas vagy 50-100ezerből élsz, vagy fontosabb kreatívabb munkát végzel és 250-300 ezerből élsz?

2020. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem ez is egyfajta divat amit követni akarnak"

És mi a töckömért baj, ha valaki "divatból" okos akar lenni?

Ennél kártékonyabb és butább hozzáállás kevés van, már ne is haragudj.

2020. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:
#8-as én azt látom a többi fiatalon,főleg a lányokon hogy azért akarnak tanulni,egyetemre menni hogy megfeleljenek.Kényszerből,Nem azért mert szeretnek tanulni
2020. jan. 2. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!