Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kivaltani a...

Hogyan lehet kivaltani a masikbol hogy ne utánozzon?

Figyelt kérdés

Ruha smink stilus, de a legkisebb aprosag is pl 300 ft os szajfeny bizsu -fülbevalo stb.


Alapvetöen sajat stilusom van, vagy kitalàlok ujitast, vagy csak gyors feldobok magamra egy egyszerü de szépet,vagy csak kiprobalok pl müpiercinget vagy hennatetkot vagy müszempillat pàr hétre, erre a bnök masnap rohannak a boltba hogy olyan nekik is kell, aztan a baratom elött illegetik magukat mintha valami sajat szépségek lennének visszajelzésekért "pillogva", közben meg csak copyk rolam.

De a baratom ugy a ffiak 2 bites agyàval csak annyit lat, hü ez is de jo csaj. Pedig örülhetne hogy pont ö jàr az "eredetivel". Es küldi is a jeleket vissza hogy bedölt a "copynak".a bnöim bezsebelik az en baratomtol a bokokat az en stilusommal.


Valahol olyan erzes, mintha velem versenyeznenek, nehogymar en nezzek ki jobban, a szemükben a csunya lany. Meg mintha lelopkodnak rolam mindenem ami ÉN vagyok. Amitöl önmagamnak erzem magam. Pl ha vkinek lenne a parjatol kapott karkötöje ami illusztralja a szerelmèt, tiszta hülyén néz ki hogy bnöim is detto ugyanazt/hasonlot megveszik. Csak probalom valahogy èrzékeltetni, hogy mi bajom ezzel.


Egy ideig ügyeltem arra hogy velük naturista stilusban talalkozom lenött mosatlan hajjal smink nelkül kinyult göncökben, de nem megy mert multkor pl a körömlakk veletlen rajtam maradt. Masnap màr meg is vette


25-27 a korosztaly!


2020. febr. 7. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem neked vagy üldözési mániád van,vagy csak egyszerüen buta vagy!
2020. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet.
2020. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem üldözesi mania idiota!

Hol vetted? Tenyleg x boltban?

Kövi hét:nézd a felsöm (ugyanaz)az x boltbol :)

2020. febr. 7. 18:32
 4/21 A kérdező kommentje:
"Jé te szoknyaban jössz? Varj atöltözöm akkor en is szoknyaba"
2020. febr. 7. 18:33
 5/21 anonim ***** válasza:

Én megértelek kérdező, én is voltam hasonló helyzetben, és tudom hogy ez tényleg rossz. Nekem kellett teljesen megváltoznom, ha nem akartam ugyanúgy kinézni mint ők. 😕

Szerencsére már nem egy suliba járunk úgyhogy változott a helyzet.

2020. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ugorj ki Párizsba venni valami különleges cuccot - nem fognak tudni leutánozni. :-D
2020. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

jesszummpepi, most nézem, hogy 25 éves



Azt hittem, max. 12.


LOL

2020. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%
Olvasom a kérdésed, gondolkodom közben, hogy majd azt válaszolom, nyugi kinövöd ezt a gyerekes problémát, erre a végén látom, hogy felnőtt nő vagy. Durva.
2020. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj, de ha így el lehet 'lopni' a barátodat, akkor ott abban a kapcsolatban valami nincs rendben...
2020. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen ez megy felnötten is. Ezert a kerdes.
2020. febr. 7. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!