Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belőletek az éjszaka milyen...

Belőletek az éjszaka milyen érzéseket szokott kiváltani?

Figyelt kérdés
Időnként este nyakamba veszem a várost (kisváros). Ahogy az autóval cirkálok mindig más érzések keringenek bennem.Ahogy az üzletek lámpái világítanak és csak az 1-2 sétáló pár látványa ad egyfajta nyugalmat hogy csend van,béke van,de ez mellett van egy olyan érzés is hogy hogy magányosnak érzem magam,mert egyedül körözők a városba hiszen a legjobb barátaim nincsenek a városba és nincs olyan lány akivel én sétálhatnék,de ez mellett van egy öröm is hogy enyém az utca ha akarnék 100-al is repeszthetnék.Valamint a lakások fényei eszembe juttatják gyerekkorom amikor a belvárosba laktunk.Ezek csak éjszaka jönnek rám,ezek a gondolatok és nem tudom miért.A nappal olyan átlagos,tömeg mindenfele,dudáló autók stb.
2018. szept. 8. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában vagy elérhetetlen nővel randizok, vagy menekülök valami pusztító dolog elől, tehát leginkább a tisztelet és a félelem érzését váltja ki belőlem az éjszaka. Merthogy alszom.
2018. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
A nyári éjszakákat imádom, mikor minden élettel van tele, sütögetnek az emberek, szól a zene, nevetések. A téli éjszakák lelombozóak és zordak, mondjuk az egész tél lohasztó és undorító, napszaktól függetlenül.
2018. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ejszakai kocsikazas nekem olyan zenehallgatos-merengos, nyugodt hangulata van
2018. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt egy időszak, amikor éjjel rádióztam. Ahol lakom, láthatom a naplementét. Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy megint elb×am egy napot - hiába is munkálkodtam. Mostanában egyre jobban gondolok arra, ha lefekszem, hogy egyedül vagyok az ágyban. Amikor olyanom van, akkor estefelé elmegyek pár tömegközlekedési eszközzel kóvályogni a városba - ez gondolkodásra késztet. Egy ideje éjszakákon át netezek.

Összesítve az éjszakák nem jó érzéssel töltenek el, mert mindig rájövök, hogy elb×am sokmindent, és xar, ahogyan jelenleg is élek./F/

2018. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezen a nyáron meglehetősen megváltozott erre a kérdésre a válaszom... Iszonyú rég óta rosszul alszok, másrészt úgy alapból nem vagyok boldog és kiegyensúlyozott... szóval az éjszaka olyan kettős volt mindig, egyrészt szorongás, hogy vajon hány óra vergődés után fogok tudni elaludni, másrészt meg azt nagyon vártam, hogy végre ne gondolkodjak semmin, és ne érezzem a fájdalmat.

Idén nyáron valahogy a mélységes nyugalom érzésének az időszakává változott. Jelenleg sem vagyok kicsattanóan boldog, de ugy érzem viszonylag stabilizálódtam lelkileg. Úgy alakult, hogy egyedül maradtam a lakásban, igazából mindig is ilyesmire vágytam. Olyan érzésem van éjszaka, mintha az adott napnak sosem lenne vége, de abszolút jó értelemben. Mintha a jövő gondjai nem is számítanának vagy léteznének.

2018. szept. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!