Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlagyalás, túlgondolás?

Túlagyalás, túlgondolás?

Figyelt kérdés

Mindig is képes voltam mindent túlgondolni. De mostanság, hogy gyerekeim is vannak, hogy meglegyen mindig minden, minden a helyén legyen, fontos ugye nekem a jövőjük is. Stb stb.

Szóval folyton pörög az agyam mindenen. És persze nem csak úgy vagyok vele, ajj mahd lesz valahogy, vagy majd összepakolok stb.

Póbálom mindig össze/leírni mindent. De nem mindig tudok arra összpontosítani, vagy akkor épp azon vagyok, hogy mit is kéne leírnom....

Szóval sokszor érzem úgy, hogy egyszerűen szétrobban a fejem.

Aki ilyen, ki hogy tudja ezen magát túltenni, kicsit lazább lenni?

Fontos,hogy nem igazán tudok egyedül kikapcsolni.


2020. febr. 7. 22:38
 1/1 Blade Bone ***** válasza:
100%
Néha iktass be egy kis pihenőt, vagy valami szórakozást, a gyerekeknek sem tesz jót, ha folyton görcsölsz. Nekem nincs gyerekem, de szinte mindig be van pörögve az agyam és ilyenkor ha sok, beillesztek egy kis levezetést sportban, illetve játékban a szabadban kutyával, macskákkal. Így sikerül mindig normál szintre visszahúzni a szellemi terhelést.
2020. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!