Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert gondolom tovabb mindig...

Miert gondolom tovabb mindig a dolgokat? (hogy aztan csalodjak. )

Figyelt kérdés
Tehat a problemam az hogy barmi tortenik, barmit mondanak nekem a fejemben tovabbprogetem a dolgot. Es csalodott leszek ha nem ugy tortenik aztan semmi ahogy magamban lejatszottam. Szerintetek miert van ez? Hogy tudnam abbahagyni? Probaltam hogy egyszeruen nem gondolok semmire de nem jott be. Kerlek a trollok kimeljenek, szamomra ez egy komoly problema.😂 koszonom a valaszokat elor e is mindenkinek.

2016. aug. 18. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
nem merünk az adott szituációban szívünk szerint cselekedni, amit később bánunk ezért rágódsz rajta
2016. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ja biztos nagyon komoly probléma ha nevető fejecskékkel írod ki...
2016. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék, mert van egy barátnőm, aki ezzel a tulajdonságával készít ki.

Pl. felvetjük, hogy elmegyünk ide vagy oda, de kihangsúlyozom, hogy részemről még nem biztos, erre ő készpénznek veszi, és bűntudatot kelt bennem, ha mégsem érek rá.

Vagy kinéz egy pasit, és tovább szövi a folytatást, miközben a pasi rá sem bagózik, és totál hülyét csinál magából. Aztán minden megmagyaráz magának, hogy azért nem állt vele szóba, és azért nem jött össze a találkozó, mert nem ért rá, de amúgy biztos ő is szeretné stb.

Ilyesmikre gondolsz? Szerintem kicsit pszichés eset, nem tudom hogy lehet megtanulni a földön járni annak aki álomvilágban él.

2016. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám van 26/f. Egyetlen egy megoldás van. Élvezni csak az adott pillanatot, és ha elkezdesz a jövőbe gondolni, akkor gondolj arra hogy lesz*rom, most boldog vagyok az a lényeg. Nekem ehhez 2év kellett hogy betanuljam ezt. De megérte.
2016. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!