Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire lelkizős?

Onyx123 kérdése:

Miért vagyok ennyire lelkizős?

Figyelt kérdés
Tudom néha jól esik egy másik embernek is a lelkizés(bár ezt nehéz megállapítani),már ez a kérdés is lelkizős de ha nem tetszik lehet tovább lapozni,már elég jól ismerem önmagam (önbizalomhiány felsőfokon,lassú beszéd,bambaság stb),de csak az lenne a kérdésem hogy ne csak lelkizős legyek valami buliság,jófejség is kellene.Amikor a lelkizős állapotban vagyok,milyen gondolatokkal tudnám magam hogy rávenni magam hogy buli van nem egy pszichológus előtt ülök?Lelkizéskor tudom sokszor benne van hogy kamuzik a másik,meg hogy kevés ember szereti,csak amikor már mindenki síkrészeg akkor jóljön...Köszönöm a válaszokat!:D
2020. febr. 8. 12:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Igen egy igazi energiaszívó vagyok de ezen NAGYON VÁLTOZTATNI SZERETNÉK,és mielőtt az ilyen embert makacsul kerülik tudják meg hogy nem szándékos,nem azért mert másoknak ártanának ha szolnak hogy elég én lelépek mert máshogy nemtudok beszélgetni.
2020. febr. 8. 12:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem figyeld a másik gesztusait, arckifejezését, testtartását, viselkedését miközben beszélsz hozzá. Ebből le tudod szűrni, h. érdekli-e amit mondasz vagy nem. Ha figyel és reagál, a szemedbe néz, akkor valóban kíváncsi a mondandódra. De ha miközben lelkizel a telóját nyomkodja, ásít, másfelé tekinget, állandóan közbeszól stb.. akkor sürgősen hagyd abba, mert rohadtul unja a másik a közlendődet.
2020. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!