Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden kedves/visszahúzódó...

Minden kedves/visszahúzódó emberben van egy nagyon gonosz énje mait kiengedne?

Figyelt kérdés
Személy szerint én ilyen vagyok. Aki nem ismer az csendes, visszahúzódó lánynak ismer. A barátai körben csak akkor mutatom meg ha olyanok a barátaim. Most középsuliban nem olyanok,így tiszta hülyének érzem magam. Kihasználnak,mert nem merem önmagam adni. Olyan vagyok mint egy rossz cigány csapat,csak én nem adom ki,mert azt sem akarom,hogy hülyének nézenek.
2020. febr. 8. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van "sötét utasom" visszahúzódó férfiként, de kordában tudom tartani. Régebben, a te korodban én is nagyon visszahúzódó voltam, de később megtanultam jobban feloldódni, így már nem érzem úgy, hogy szerepet kell játszanom, és el tudom hajtani azokat, akik esetleg ki akarnak használni.
2020. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van árnyékszemélyisége. Mindenkinek az a feladata, hogy kordában tartsa. Aki ösztönszinten működik, az erre nem képes.


Nem gonosznak nevezném, hanem a végletekig önzőnek és énközpontúnak.

2020. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyailyen vagyok, csak fėrfiban.
2020. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó:

És te találtál már megoldást? Engem nagyon zavar

2020. febr. 8. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!