Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon gonosz leszek és...

Ha nagyon gonosz leszek és rossz akkor mindent megkapok?

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá jónak lenni tiszta lúzerség. Aki rossz és eltapos bárkit az kap meg mindent. Én is rossz és gonosz leszek. Mint az ördög.

2019. nov. 19. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Jujj
2019. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
ez valami fenyegetés?
2019. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fenyegetés? Nem ez kérdés. Válaszolni szokás rá, nem baromságokat írkálni.
2019. nov. 19. 19:08
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Butaságot írsz.

Magabiztosnak és tanultnak kell lenni, így el tudod adni magad, ha gonosz vagy, mit érsz vele?

Felvesznek egyetemre? Nem.

Kapsz munkát? Nem.

Szerelmet kapsz? Nem.

Tovább fogsz élni? Nem.

Egészségesebb leszel? Nem.

2019. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon sokat csalódtam az életben, és az utóbbi időben jöttem rá, hogy amúgy “nem éri meg” jónak lenni. De aki valóban jó, az szerintem nem tud gonosz lenni. Ez nem így működik, hogy na akkor én mostantól gonosz leszek. Ha nem ilyen a személyiséged, úgyse fog menni.
2019. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlott szakirodalom: Shakespeare III.Richárd

"Feltettem magamban, hogy gonosz leszek" - mondja III.Richárd.

A drámát elolvasva Shakespeare által megtudhatod, mi lesz ebből.

"A III.Richárd ritka. III.Richárd az az ember, aki elszántan beleveti magát abba, hogy „to be a villain" — most pedig gazfickó leszek." (Hamvas)

2019. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted olyan könnyű bárkit is eltaposni?

Te nem azért nem vitted semmire, mert túl jó vagy, hanem azért, mert egy láma vagy! Lehetsz gonosz, de attól még nem leszel sem okos, sem dörzsölt és nem fogsz tudni eltaposni senkit, ugyanúgy lúzer maradsz.

2019. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Semmiből nem következik, hogy az égvilágon bármit is megkapsz, ha gonosz leszel.

Teszem azt gonosz módon elkezdenél tárcákat lopni, hogy pénzhez juss. Könnyen lehet az a vége hogy beverik a képed, vagy börtönbe is kerülsz. Azaz nemhogy nem nyertél semmit, de egyenesen rosszabb helyzetbe kerültél, mint amikor kezdtél.

2019. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Politikai topikba való kérdés.


Nem vicc. Machiavellizmussal sokra viheted. Nézz utána. Konkrétan tankönyv van hozzá :)

2019. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem feltétlen.

Ha az alsóbb osztályban akarsz hatalmat meg pénzt de nem vagy dörzsölt és képzett verekedő akk nem tudsz olyan nagy sikert elérni.

Komoly pozícióhoz ahol tényleg lehet pszichopatáskodni és kárt okozni meg komoly képzettség iskolák és kapcsolat kell.

2019. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!