Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavarnak azok az...

Titeket nem zavarnak azok az emberek, aki 4-5 kutyával másznak a járdán? Nekem meg le kell húzódnom hogy elférjek. Ugyebár szólni nem szabad mert akkor én vagyok a csúnya és gonosz.

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Abszolút nem zavarnak, ha lehet, meg is simogatom őket.

Én "csak" kettővel szoktam, és néha még ők is húznak. Neked semmibe nem kerül lehúzódni.

2019. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem zavarnak, mint ahogy a babakocsit toló nők, és a botos öreg nénik sem. Rájuk mosolygok, és félreállok.
2019. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem zavarnak.

Hol mászkáljon mégis, az úttesten ? :D

Mindig lesz olyan, hogy sok ember jön szembe, aki mellett le kell húzódni, hogy elférj, akár nagycsaládosok sok gyerekkel/babakocsival, akár egymásba kapaszkodó idősek, akár osztálykiránduló gyerekek, akár csapatosan valahová igyekvő emberek. Ők is zavarnak? Vagy csak a kutyások?

2019. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy dolog... 🙄
2019. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Oket imádom, a babakocsisokat viszont utalom.
2019. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért zavarnának?

Csak nem tudja a járda fölött reptetni a kutyáit, valahol menniük kell. :D

2019. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!