Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ló vagy motor?

Lányok! Ló vagy motor?

Figyelt kérdés
Egy kis vita keltő... sok lány imádja a lovakat. Hallottam olyat, hogy van aki tisztában van azzal, hogy komoly testi sérülést tud szenvedni egy eséstől. Akkor mégis egy motorra miért nem mernek felülni? (Nyilván itt a többségre gondolok.) Ugyan úgy magában hordozza a balesetveszélyt mint a lovaglás...

2020. febr. 9. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy írtad, imádja a lovakat. Valószínű, hogy a motorokért nincs úgy oda.
2020. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Öhm... kicsit rosszul fejeztem ki magam.

Olyanokról beszélek akik azt mondják, hogy motorra nem ülnek fel mert veszélyes, de közben lovalnak.

Bocsi, ez kimaradt. :)

2020. febr. 9. 17:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Most ez majdem olyan mintha a biciklizést és a motorozást hasonlítottad volna össze.
2020. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor lovagol, akkor ő van meg a ló többnyire, egymásra vannak utalva. Ha motoron van, akkor még ott egy harmadik személy, aki vezeti a motort, akire semmi ráhatása nincs az utasnak. Na ezért félnek felülni.

(Nyilván vezetheti ő is a motort, de akkor nem is félne tőle, tehát nem erről szólt a kérdés)

2020. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha egyik se. Mind a kettőt drága fenntartani. De ha már van, akkor mondjuk inkább motor. Attól könnyebb megválni, ha neadjisten valami baja lesz; míg egy állathoz kötődik az ember mégjobban, mivel össze tudnak barátkozni kölcsönösen, mert van a lónak személyisége. Meg a motort talán könnyebb eladni is, ha meggondolod magad; de egy lóval szemben nagyobb a felelősség. Jó, persze, a mocival is van, hogy pl karban kell tartani, de ha pl egy motor elromlik, akkor állhat ott nyugodtan a garázsban is egy darabig; de egy lovat pl ápolni kell folyamatosan, gondoskodni róla.
2020. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*De végülis ha mondjuk gazdag vagy, akkor tőlem lehet mindkettő is; sőt a lónak föl is vehetsz még külön gondozót is akár, ha annyira tehetős a család.
2020. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#3 Azt is összehasonlíthattam volna, viszont a lovaglás az többnyire lányos dolog mint a biciklizés. Legalább is szerintem, de aki komolyan bicózik, attól ugyan ezt megkérdezhetném. Viszont a kérdés nem erre tért ki! :)


A többieknek köszönöm a választ. Az utolsó elég elgondolkodtató!

2020. febr. 9. 17:22
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ló vagy motor?

Legyen mindkettő.

Pl. egy lóvontatta motor, esetleg egy motoros hajtású ló. :D

2020. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Motorozok kb. tíz éve. Nyáron el kellett vinni a mocit a szerelőhöz egy haver hazahozott motorral 100km\h körül, szépen nem vadult. Nekem halálfélelmem volt, hogy nem én vezettem! Soha nem ülök fel többet senki mögé!


26 f

2020. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Lovagolni tudok, motorozni nem.

2. Általában egy ló lassabban halad, mint egy motor.

3. Egy ló maga is figyel arra, hogy óvatos legyen.

4. Egy loval biztonságosabb terepeken megyek, mint egy motorral lehet.

5. Felülni valaki mögé jóval veszélyesebb.

6. Nézd meg hány lovas, és hány motoros baleset van.

2020. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!