Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

$$$$$ kérdése:

Lányok titeket mennyire zavar ha egy fiú motor mániás?

Figyelt kérdés

Ugy értem ,hogy imádom a motorokat és én is motorzom. És lényegeben nagyon szeretek a motorokrol beszélni. Nyilván masrol is tudok beszélgetni. De ha pl.motoros haverjaimmal megyek valahova ami eleg gyakori akkor lényegében csak a motorokrol es a motorzásrol beszélünk egész este. Titeket ez mennyire zavar ? Vagy ha valaki motorzik az hátrány ? Mert sok nem motoros barátomnak mondta a barátnője hogy ő nem bírna ha a barátja motorzna. Mert játszik az életével( a lányok mondták így ).Valamint mennyire vannak motoros lányok ? Mármimt az én korosztályomban ? Mert en csak egyet ismerek. De ő is haverom barátnője.

18/F



2019. jún. 15. 18:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, engem zavarna:/ de ez persze emberfüggő
2019. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy srácnak van valami hobbija, az szerintem érdekes, hozzátesz valamit a személyiségedhez. Másrészről meg majdnem minden lany szereti a rossz fiúkat, es a motorosoknak bizony van egy ilyen kisugárzásuk ;) neked, egy kicsit bevállalósabb lány kell. Kockázat mindenhol van, ha otthon ülök is rámszakadhat a tető xd ha te ismervén a motorozás kockázatait úgy döntöttél, hogy folytatod, akkor nehogymar egy barátnő állitson meg. Találni fogsz olyan lányt aki szivesen felül mögéd, és meghallgatja ha a motorokról beszélsz, mert tudja, hogy neked ez mennyire fontos :)

Szóval engem lényegében nem zavarna, sőt örülnék ha nem otthon plöttyednénk hanem motoros roadtripekre mehetnék vele.

2019. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak is köszönöm a válaszát. A másodiknak is. Főleg azt hogy végre ezt is hallottam(vagyis jelen esetben láttam )egy lánytól😊. Tehát van remény😂😂. Eddig minden lánytol csak azt hallottam hogy nem szereti😅.
2019. jún. 15. 18:32
 4/18 anonim ***** válasza:

Én most végeztem a motorosjogsival. Nemsokára megkapom. És lány vagyok. Olyan lány,akiről nehéz elképzelni hogy motorozik. Mielőtt elkezdtem volna tanulni,féltem a motorozástól. De utána....😂Nagyon jó érzés irányítani a motort,száguldani, hogy csapja a fejem a szél...

Egyszerűen szuper!!!!

Viszont ha lenne egy barátom,akkor én szeretném hogy más témánk is legyen,mint a motorozás. Mert én nem tudok róluk sokat,igazán nem is érdekelnek,csak jó érzés motorozni.

2019. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem😊. Széles utata gumi fákat ahogy szokás mondani😊! Milyen géped van ?😁. De egyébként masrol is tudok beszélni. Csak szeretek a motorozasrol beszélni. De szinte mindenröl eltudok beszélgetni.
2019. jún. 15. 18:56
 6/18 anonim válasza:
Ha motoros barátnőt,vagy a motorozás után érdeklődő nőneműeket keresel akkor fb-on,nem 1 s nem is 2 ilyen csoport van ahol tudsz keresni a számodra megfelelő hölgyeményeket. :)
2019. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A motorozás nagyfokú szabadság érzetet ad. A probléma azután ott kezdődik, amikor a szabadság érzet hatására elveszti valaki a realitást a maga és a motorja teljesítményével kapcsolatban.

Nem véletlen a gúnynév "Donorok".

És hát ugye ... 2 kerék. Az autósnak jó esetben 4. Tehát fele annyi esélyed van hogy újjat dobhatsz.

Ennyit a féltésről.

Ha a lány nem hagy ott abban a pillanatban, hogy megtudja motorozol akkor jók az esélyeid. Csak te tudod elrontani. Mivel egy kapcsolatban "MI" vagyunk, figyelembe kell venned, ha ő is ott van. Ahogy irod az jó ha másrol is tudsz beszélni ha baratnőd van. Ha megadod a kellő figyelmet neki nem lesz gondod.

Amúgy meg. Visszaolvasva téged. Az egész élet veszélyes, bele lehet halni😊

És otthon is érhet baleset😱

F

2019. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6 os tudom de most egy ismeretlenre nem tudom hogy írjak rá😅. 7 es egyet értek én is igy vagyok vele hogy minden veszélyes bámikor lehet baja az embernek. Én alapvetően nem félek. Ez idaig endúróztam. Ami nem egy életbiztositás sokszor 😂. De most új motorom van. De én ugyan úgy nem félek attol hogy bajom lesz. És nagy esélyel megint elkezdek endúrózni de ezt a motort most még nagyon sajnalom . Mert ugye endúrózásnal sérül Xd . De ha valaki ül mögöttem akkor nyilván óvatosan megyek. Mert más élete van a kezemben. Amivel nem játszok. Persze nem lenne elvárás hogy felüljön mögém. Csak ha szererne...
2019. jún. 15. 19:36
 9/18 A kérdező kommentje:
Amugy a donorok jó név😂. Régen hallottam. Fater száguldó koporsónak hívja😂.
2019. jún. 15. 19:38
 10/18 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne ha lenne.

Nem rinyálásról beszélek!

Hívjuk egészséges félelem érzetnek.

Ami megfontoltá tesz, előre látásra sarkal.

És hát igen. Terepen jó esetben csak magadra vagy veszélyes, te túrod a földet😂

Meg biztos tudod, ha szűzzel mész ...

Már hogy aki még nem motorozott azzal jó elbeszélgetni erről, mert ugye egy testé kell válni. Ha ellentétesen csinalja a dolgokat ... ugye nem kell ecsetelni!?

2019. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!