Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötekedik sok roma az...

Miért kötekedik sok roma az emberrel még akkor is, ha nem ad rá okot, vagy segíteni szeretne neki az ember? Tisztelet a kevés kivételnek.

Figyelt kérdés

Direkt hozzá tettem, hogy tisztelet a kivételnek, mert tudok kivételt. De nagy átlagban az ellenkezőjét tapasztalom és ez az ismerősöm is akit kivételnek tartok, ő is ezen a véleményen van, hogy a többségük nem egy kulturált egyén.


Konkrétan a mai eset. Félre kellett állnom az autóval most este, mert a telefonomon meg kellett néznem valamit. Elhalad mellettem egy autó és észrevettem, hogy húzza a kipufogóját. Villogok neki. Nem sokkal előrébb volt egy STOP tábla, tolat vissza onnan. Látom 3 kisebbségi ül benne. Lehúzzák az ablakot, mondom nekik, hogy nem tudom észrevettétek-e, húzzátok a kipufogót. Erre a srác aki vezet, elkezd ordibálni velem, hogy szálljak ki és csináljam meg. Mondom én csak szólni akartam. Erre megint pampog, hogy szálljak ki és csináljam meg. Gondoltam magamban ez f.....sza, mindjárt kiszednek a kocsimból, mert szóltam, hogy húzzák a kipufogót. A jobb 1-ben ülő intette nyugalomra a másikat aztán padlógázon elhajtottak.


És ez nem egyedi eset. Másik alkalommal vonaton jártam úgy, hogy leültem, majd a roma srác jön oda hozzám. Kérdezte hogy hívnak, hova utazok. Elmondtam neki. Majd a telefonomat kérte volna. Mondtam nincs nálam. Nadrágzsebemben volt, pechemre látszódott. Erre begőzölt. Elkezdett nekem k...va anyázni stb. Nem akartam balhét, gondoltam inkább kimegyek az előtérbe. Nem engedett ki. Elkezdett lökdösni két kézzel. Na erre eldurrant az agyam, megfejeltem majd elkezdtem fojtogatni. Közben kapálózott, hogy "nem úgy gondoltam, tesó vagy" stb. Aztán elengedtem, nyilván ilyen miatt nem akarok börtönbe menni.


Sorolhatnék még több esetet és 100%-ban mindig roma kötött belém. Magyar soha. Pedig még csúnyán se nézek rájuk vagy ilyesmi.


2020. febr. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En megoldottam a helyzetet. Magas vagyok, hozza jol kigyurtam magam, ezek a kis suttyok meg mind 2 fejjel alacsonyabbak nalam es a karom olyan vastag mint az o felsotesuk. Azt vettem eszre, hogy altalaban hozzam nem is jonnek oda mikor a buszmegalloban az osszes tobbi embernek bepofaznak valamit, vagy ha oda mer jonni es elhajtom, elsore szot fogad es elmegy vagy ha nem es bunkozni probal, visszaszolok en is megbunkobban es rogton arrebb all a tag.
2020. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert degeneráltak. Sík hülyék. Kizárólag erőszakos módon tudnak érvényesülni.
2020. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok kis darab pedig. 180cm és elég vállas vagyok alapból. Igaz nem vagyok kigyúrva. Csak tényleg ezen a mai eseten kiakadtam. Tök normálisan figyelmeztetni akarom őket és így reagálnak. Ez volt az utolsó, hogy én bárkinek is jelezzek, ha észlelek valamit az autóján. Ha csak nem látom előre, hogy magyar vezeti.
2020. febr. 9. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Buták. Plusz így nevelkednek. Ez megy gyerekkorukban is, nem egyszer látni, hogy pl két cigány gyerek számára az a szórakozás/játék hogy egymást rugdossák. Nem tudnak viselkedni, nem tanulják meg, szülőktől is csak ezt látják. Az a kevés kivétel meg megszívja, mert ezek miatt a férgek miatt rájuk is félve néznek az emberek.
2020. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Primitívek és állatok. Utóbbiból is a rosszabbik fajtából.

De "semmi gond" Kérdező, Európa most intézi az utánpótlást!

2020. febr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!