Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a szinte havi rendszeres...

Mi ez a szinte havi rendszerességű családirtás manapság?

Figyelt kérdés

2019. július 31. Budapest, X. kerület

A 23 éves bolti eladó lány szakított a barátjával, ám Cs. Dániel Márk megjelent a lány lakásánál és elvágta a torkát.


2019. augusztus 21. − Budapest, II. kerület, Zöldlomb utca

S. Levente 35 éves informatikus többször is mellkason szúrta mindössze négyesztendős kisfiát, 31 éves élettársának pedig összeszurkálta a nyakát. A kutyájukat is megölte, végül ledöfött gyerekét magához szorítva magával is végzett. A családhoz a gyilkosság előtti napokon 2-szer ment ki segélyhívásra rendőr, korábban pedig 1-szer tűzoltó. A férfi még a tűzoltókat sem akarta beengedni.


2019. szeptember 2. − Andortaktálya - Heves megye

A 46 éves K. Ferenc megfojtotta feleségét és 5 éves kislányát, majd felkötötte magát. Az apa nem dolgozott, az 5 éves kislányát nyilvános helyen, üzletben is verte már meg. A szomszédok szerint nem volt velük semmi gond, az apuka imádta a lányát.


2019. november 8. − Tárnok, Pest megye

K. Zsolt megkötözte feleségét, kiszurkálta a szemeit, végül halálra kínozta, utána higgadtan átértékelve az ügy morális terhét, szépen felhívta a rendőrséget. Előtte egy órával nem tudott olyan állapotba kerülni. Egy másik nőnek, a feleség 90 éves nagymamájának végig kellett hallgatnia a szomszéd szobából. Közvélemény: imádták egymást, a szerelmével kézen fogva jártak ki a földjükre.


2019. december 15. − Győr, Győr-Moson-Sopron megye

A fent ecsetelt, frissen szabadult férfi lemászárolja két idősebb gyerekét, utána öngyilkos lesz, a legkisebb végignézi.


2019. december 30. − Budapest, X. kerület

Ennél az esetnél Győr óta tagadják a tettes és áldozata közti kapcsolatot: a társasház 3. emeletén lakást bérlő 22 éves K. Dániel, hazaérkezte után lesétált az első emeletre, bekopogott, és az ott lakó 3 gyerekes, 40 körüli anyát bozótvágó késsel többször hasba és nyakon szúrta, a gyerekei otthon voltak. A tettes próbára bocsátott elítélt volt: 14 év alatti személy ellen szexuális kényszerítés és fogvatartás bűntettében. A környezete nem tudta róla.


2020. február 9. - Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

M. Ferenc összeveszett feleségével, majd amikor az kirohant az utcára, hogy egy sétával hűtse le a gondolatait, a férfi egy vascsővel agyonverte a 9 és 7 éves gyerekeiket, majd nyugodtan megvárta, míg felesége hazaér és megmutatta neki a holttesteket. Utána, mint aki jól végezte dolgát, elvágta a saját torkát is.



2020. febr. 12. 07:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 3-as nagyon jól leírta (na persze jól le is lett pontozva, jó gyk-s szokás szerint.)
2020. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Egyszer barátkoztam egy bájos, kedves lánnyal (tényleg olyan makulátlan volt mint egy angyal).

Az újságban épp olvasta, hogy 2009-ben egy apuka baltával lemészárolta 2 gyerekét, feleségét, saját magát... A lány 2 dolgot szűrt le, hogy "A Blanka szép név." illetve hogy a tökéletes környezetbe valami hiba csúszott :)


Másból is tudtam mire képes a lány, és tudtam, ha együtt maradnánk, kinyírnánk egymást - puszta önvédelemből :)

29/F

2020. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12#

A Blanka tényleg szép név

2020. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8%

Blankának hívták a lemészárolt 5 éves kislányt - szép lett volna, ha születik egy közös lányunk, Blankának hívjuk, és megkérdezi, honnan kapta a nevét :)


Ismertem a csaj, tartottam egy olyan pillanattól, hogy valamelyikünk fejében megfordul, hogy a másik megcsalja (vagy tudhatja hogy én megcsalom), és ekkor van az, hogy hátmögött szorítod a kést, és próbálod kiolvasni a másik szeméből, hogy mikor akar szúrni, hogy még meg tudd előzni...

2020. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bekattannak az emberek az egyre inkább növekvő, rájuk nehezedő elvárások súlyától. Nem tudnak feldolgozni az életükben hirtelen bekövetkező, tragikus változást, - mint például a biztosnak hitt, jó egzisztencia elvesztése vagy legálisnak vélt illegális forrású jólét vége. Nem kellene, hogy ez vétlenek elleni erőszakban csúcsosodjon ki, de ez nem kontrollálható.
2020. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!