Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra milyen rendszerességű italozás elfogadható a férfiú részéről?

Figyelt kérdés
Mikor, milyen gyakran, mennyi az, ami elfogadható?
2018. aug. 26. 20:24
 1/8 Kinga.2 válasza:
74%
Én jobban szeretem a "tiszta" embereket, akik egyáltalán nem fogyasztanak alkoholt, csak nagyon különleges alkalmakkor, de akkor is mértékkel. Viszont hétvégenként mondjuk még elfogadható, vagy estelénként egy egy pohár valami, de mértékkel. Ez a lényeg. 21/L
2018. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva engen zavar ha egy fiú iszik. Nagyon visszataszítónak találom ha egy srác részeg.

Ha a vacsorázhoz mondjuk időnként megiszik egy pohár bort, vagy ha nyár van és a haverjával lóg az adott fiú és megiszik egy hideg sört... akkor az még belefér.

De engem zavarna ha olyan párom lenne aki minden péntek és szombat este merev részegre inná magát.


18/L

2018. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet értek az előttem szólókkal, nem zavar ha iszik, csak azt mértékkel tegye.
2018. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiatalon nincs azzal baj ha hétvégente eljár inni a haverokkal, amùgy is ez változni szokott ha összejönnek egy komoly lánnyal
2018. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem rettentően zavar.. Nyilván nemes alkalmakkor (pl. Szilveszter) belefér, de számomra taszító, ha valaki minden hétvégén eljár inni..
2018. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy mennyit iszik, csak akkora alkoholista ne legyen, hogy minden nap be van rúgva.

/L

2018. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az itt lévő lányok csak 1 poharas faszikat és masszív alkoholistákat ismernek.

Engem nem zavar ha iszik, csak ne csináljon hülyeséget részegen. Nem gyakori, hogy valaki minden hétvégén négykézláb csúszva-mászva érjen haza.(Igen, persze, az alkoholista már más téma, az egy betegség)

2018. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobban szeretem a tiszta embereket. Nem szeretem ha valaki alkoholt fogyaszt, vagy esetleg dohányzik. Mind kettőt utálom. Persze néha, vagy különleges alkalmakkor belefér de több ne nagyon legyen.

17l

2018. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!