Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szívesen lennétek híresek...

Ti szívesen lennétek híresek és gazdagok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan gyerekkoruktól fogva arra vágynak, hogy gazdagok és híresek legyenek, hogy megismerje és elismerje őket a világ. Sportolók, politikusok, vállalkozók, énekesek, vagy mostanában ezek az influenszerek, ilyenek szeretnének lenni. Nekem sosem voltak ilyen vágyaim, sőt én egyáltalán nem is szeretnék híres lenni, nem szeretném, ha a világ, vagy akár csak az ország is megismerne. Láttam egy műsort, amiben nagyon gazdag emberek szerepeltek, akiknek dollármilliárdjaik vannak. Én nem is tudom mit kezdenék annyi pénzzel, nekem maximum olyan 200 millió forint már bőven elég lenne. Nem hiszem, hogy annyival boldogok, akik olyan gazdagok. Szerintem egy átlagos életvitellel is ugyanúgy lehet elégedett és boldog az ember. Ti hogy vagytok ezzel?

2020. febr. 13. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Gazdag szívesen lennék, híres nem.
2020. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Híres nem szeretnék lenni, gazdag igen, milliárdos sose leszek, de azért már most is jól élek és még tudok fejlődni. De azt is vedd figyelembe hogy minél gazdagabb vagy és megengeded magadnak a luxust akkor ezt fenntartani is nagyon drága lesz. Ha meg ezen felül is sok pénzt felhalmozol abból mégtovább tudsz terjeszkedni, mintha birodalmat építenél. Ezt örökölheti a gyereked aztán az unokád stb..ez már nem arról szól hogy minek nekem 100 milliárd forint ha úgyse tudom elkölteni.
2020. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1# = ok
2020. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, felelősséggel jár minden tekintetben. Manis palimadár meg végképp nem akarok lenni.
2020. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Barnabas333 ***** válasza:
Gazdag igen. Híres maximum ha jó énekes lennék vagy kézrátétellel gyógyító csoda ember...
2020. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gazdag igen,híres nem.
2020. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyik sem.
2020. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha lesz valaha belelátásod, akkor rájössz dolgokra 😁👌


+ Ne feledd


Egy sikeres embert a karrierje iránti vágy, szeretet, inspiráció s miegymás hoz lázba, nem a fent elhangzott 2 tény, ami velejárója.


Aki nem azt csinálja, amit szeret az lesz igazán szomorú lélek, mindegy hány éves és meddig jutott.


Rengeteg ember nem tudott egy kérdésemre tudatos és valós alapokra fektetett gondolattal előállni.


"Ha azt mondanám, pénzem használhatnád a kezdetekben az önmegvalósításra karrierben (szereted csinálni) + papirozástól kezdve a tovább tanulásig, ha szükséges, Te mit tennél, választanál?"


Minden idióta "sok pénzt akarok"...

Aha és hogyan , mi módon, van-e amihez értesz? Stb.


Másik kérdés: kinek mi a "gazdag"?


Sokak addig se jutnak, hogy egy olyan alapot hozzanak létre az életükben, hogy ne legyen gondjaik a mindennapokban.


Sokan nem is ismerik önmagukat.

Vannak akik meg csak futnak önmaguk elől.


Nagyon összetett témakör ez 🙂

Csak rengetegen nem látják át.

2020. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én sem szeretnék annyira gazdag, vagy híres lenni .Kivéve ha valami jó dologgal vagyok hires, vagy Isten nevét hirdethetem.
2020. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!