Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A drága autó tulajdonosok...

A drága autó tulajdonosok (gazdagok) bunkók vagy csak én érzem ezt?

Figyelt kérdés

Benn vagyok egy elektromos autós csoportba, nem múlik el úgy napszak, hogy ne posztolnának olyat, hogy villanyvételezési helyet ne foglalna el úgy, hogy nem tölt.

Ilyet én is gyakran látok amikor a szánalmas belsőégésű csoró-mobilommal járok a városba.


Mivel az elektromos autó a gazdagok privilégiuma, ebből következtezek, hogy arányaiban ugyan olyan bunkócik mint az általuk lenézett prolik.


2019. dec. 13. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanolyanok. Vagy bunkóbbak.
2019. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sokkal kedvesebbek.
2019. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a bunkó az akkor is bunkó, ha van pénze, meg akkor is, ha csóró.
2019. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Én elég bunkó vagyok, és nincs semmilyen autóm.
2019. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bunkó vagyok pedig egy 15 éves toyotám van. De úgy veszem észre hogy pénztől függetlenül szinte mindenki bunkó.
2019. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én meg egy csomó benzinest látok két helyet foglalni. Jól sejtem hogy mindenki bunkó aki azzal jár (pl én is)? Micsoda egy bunkó világban élünk.
2019. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy újabb Puzsér fan. Ugye kérdező?
2019. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hááát, ha én 2 helyre parkolok akkor nem akadályozom a másikat a hazajutásba. Mondjuk 0-ra lemerül egy, aztán ott áll egy másik elektromos amelyik nem is tölt..
2019. dec. 13. 17:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Az elektromos autó nem a gazdag, elit gépjárműve.


Itthon közlekedő elektromos autók nagy része újonan is 15 millió alatt van. Valószínűleg használtan a jelenlegi értéke meg jóval 10 millió alatt. Ez nem gazdagság.


Amúgy nem bunkók a jó autóval járók, csak az irigykedők emberek szokták beképzelni. Szerintem eddig sokkal több Suzukival szabálytalnkodót és "rajoskodó" fiatalt láttam, mint +15 milliós BMWvel szabálytalankodót vagy bunkót.


Meg a te mércéd alapján én is a 12 milliós autómmal a gazdag elitbe tartozom és én sem vagyok bunkó az utakon. (mondjuk egy szukjectív anekdotikus bizonyíték)

2019. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lehet csak én képzelem be, elnézést emberek.


Amúgy nekem Suzukim van, kvázi egy semmirekellő vagyok, de én nagyon ritkán szabálytalankodok, pl. egy egyirányú utcába építkeztek daru is volt, én meg bementem a behajtani tilos oldalról, eddig ez volt a legnagyobb hibám.

2019. dec. 13. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!