Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka ennek az elfajult...

Mi az oka ennek az elfajult dolgoknak egyes férfiaknál?

Figyelt kérdés

Miért jó nekik az a tudat, hogy egy vélhetően női felhasználó képet lát a nemiszervükről? Nem látják a másik arcát és abban sem lehetnek biztosak, hogy tényleg nőnek küldik. Legtöbb esetben gondolom válasz nélküli letiltás egy ilyen húzás eredménye. Hol van ebben az élvezet, hogy mégis sok majom csinálja?


Régen kaptam én is egyet névtelen üzenetben. Akkor azt gondoltam hogy csak eg idióta. Viszont nem rég láttam egy kísérletről cikket, amiben 11 éves "mű kislány" instagramjára érkezett rengetek pénisz fotós üzenet. (Úgy tudom át is lett adva az eredmèny a rendőrségnek.)


Van ez mögött valami mentális betegség?


2020. febr. 13. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hülyék. Én is kaptam, nem hatott meg. Olyanok, mint régen a mutogatósok.
2020. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Felmész Badoora egyből a nemi szervukrol akarnak képet küldeni a férfiak. Nem értem miért gondolják azt hogy én látni akarom vagy hogy érdekel.

Undoritoak maradjunk ennyiben.

2020. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
16%
Szerintem az lehet a probléma, hogy azt hiszik minden lány egyforma, csúnya szóval gondolom nem is kell leírnom...
2020. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Szatírok.
2020. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Én is kaptam ilyet, pedig férfi vagyok és heteró.
2020. febr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Perverz disznó az összes! 😦
2020. febr. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
67%
Abban bízunk, hogy tetszik neki és partner lesz a szexchatben. Nem kell túlgondolni.
2020. febr. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez a lelki bantalmazas eröszak egyik formaja.
2020. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%

a mai nőknek az impotens férfiak jönnek be, akik utálják a szexet.

Aztán ha rákapnak 40 év fölött, akkor meg azon fognak nyavalyogni...

2020. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magukból indulnak ki. Úgy gondolják, hogy a nők is úgy gondolkodnak, éreznek, mint a férfiak. Nem értik, hogy egy nőnek más imponál. Teljesen taszító egy idegen ember farka. Neki tetszene, ha kapna a női nemi szervről képet, ezért gondolja, hogy másnak is ez tetszik. Érzelmi intelligencia nulla.
2020. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!