Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok összességében jóindul...

A lányok összességében jóindulatúbbak és kedvesebbek a férfiaknál?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Nagggyon nem.
2019. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Akkor fordítva igaz?

A férfiak szerintem hajlamosabbak szadistának lenni és bántani másokat.A lányokra talán annyira ez nem jellemző

2019. aug. 21. 15:57
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Te melyik táborba tartozol?


A nők amúgy nem nyíltan csinálják. Ők az aljas módszereket, a hátbaszúrást és a manipulációt alkalmazzák, nem a nyers erőszakot.

Viszont a nyers erőszak legalább szemtől szemben történik.

A nők sokkal féltékenyebbek, sokkal könnyebben tör rájuk a vágy, hogy elgáncsolják azt, aki jobb náluk.

A férfiak hajlamosak leszrni ha valaki jobb náluk.

Ragozzam még, vagy a lényeg átment?


Első ránézésre lehet annak tűnnek, de hogy jóval kevésbé őszintén ilyenek, az is biztos.

2019. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Igen, összességében kedvesebbek. Ez persze nem azt jelenti, hogy nincsenek agresszív vagy gonosz nők, de nagy átlagban kedvesebbek, empatikusabbak és kevésbé agresszívek a férfiaknál. A férfiak sajnos még mindig úgy szocializálódnak, hogy nekik jobban elnézik a durvaságot, és kevésbé várják el a kedves viselkedést.
2019. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok és azt vettem észre,hogy a férfiak szadistábbak.De én nem vagyok ilyen.
2019. aug. 21. 16:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Ugye ez nem megint egy nice guy próbálkozás az önreklámozásra...?
2019. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Hát, ezt nem túl nehéz megállapítani:


- Kik mellett mennél el éjjel szívesebben egy kihalt utcán: egy csapat nő vagy egy csapat férfi mellett?

- Milyen arányban vannak férfiak és nők a börtönben?

- Kik követnek el gyakrabban családion belüli és párkapcsolati erőszakot?

...stb


Nálunk még mindig nagyon vadnak nevelik a fiúkat, már az oviban kezdődik, amikor egresszív szuperhősökért rajonganak a kisfiúk, meg amikor a szülők rájuk hagyják a verekedést, mondván, tanulja meg megvédeni magát. (Lányoknál ezt az esetek 90 százalékában pl. azonnal leállítják - nem verekszünk!- de fiúknál sajnos néha még bátorítják is)

2019. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Én nőként állítom,hogy sajnos nők többsége sokkal alatomossabb,irigyebb a férfiaknál. Egy nő nem a szemedbe mondja,ha problémája van veled inkább kibeszél a hátad mögött és alattomos módon hátba támad. Egy nő már akkor irigy rád,ha esetleg szebb vagy sikeresebb vagy nála. Én legalábbis a 40életévem alatt ezt tapasztaltam a nők többségénél.Nekem inkàbb férfi barátaim vannak. Azok legalább őszíntébbek és sokkal megbízhatóbbak a nők többségénél.
2019. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán nem így van
2019. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem, sőt ellenkezőleg. Sokkal gonoszabbak.
2019. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!