Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok fotogén?

Ha nem vagyok fotogén?

Figyelt kérdés

Mit tegyek,ha nem vagyok fotogén és nem készülnek elfogadható képek rólam?

Esetleg valami trükk?

Évek óta nincs kép kint rólam,szeretnék már beállítani egyet. :)

Mielőtt valami rosszindulatú megjegyzést akarna bárki is küldeni: nem,nem vagyok ronda,igényes lány vagyok,de sajnos a képek valamiért nem előnyösek soha sem.


2019. jún. 27. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam 1 éve, de most belejöttem. Valakit, akivel jóban vagy kérd meg, hogy csináljon rólad fotókat(a sorozatfotó a legjobb megoldás). Te közbe bármit csinálhatsz, csak jó háttér és fény kell.

100 képből 1 biztosan jó lesz:)

2019. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig magamnak próbáltam,de akkor meg kérek valakit.Köszönöm!
2019. jún. 27. 00:26
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Magadnak nem feltétlen meg yjól, ez a selfeikúltúra baromság a lencse ilyen közelről máshog ytorzítja az arcod.
2019. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Legjobb baràtnőm fotós, ő szokott képeket csinàlni rólam. Mindig mondja hogy pózóljak hogy előnyös legyen szàmomra.

Szerintem kérd meg valamelyik barátod hogy ő csinàljon rólad.

2019. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsokat ! :)
2019. jún. 27. 01:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam pont azok a képek lesznek durván előnytelenek, amiket más készít rólam. Egy kicsit mindig elmegy a kedvem, ha meglátom magam egy olyan fotón.

Szerintem először próbálj meg a tükörben pózolni, nézd meg melyik oldalad az előnyösebb, milyen arcokat vágj, stb. :D plusz mindig egy kicsit fentebbről fényképezd magad. Nem kell nagyon, csak épp, hogy ne teljesen szemben legyen a kamera. Legalább is nekem ez vált be. A fényekkel is lehet játszani. Nem mindegy, hogy milyen szögből esik az arcodra a fény, hogyan vet árnyékot...

Aztán ha még így sem megy a dolog, akkor kérd meg az egyik barátnődet, akinek jók a fényképei és nem tojik rá magasról, hogy másokról milyen képet csinál.

Tudod, van az a fajta barát aki minden szögből lefotóz, instrukciókkal lát el, meg van az a fajta, aki lő egy homályos képet, amiből még félig ki is lógsz. :D

De szerintem biztosan te is tudsz majd magadról előnyös képeket csinálni, csak gyakorolj sokat. :)

2019. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!