Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Az igaz hogy aki szerelmes, az hamarabb felgyógyul a betegségekből? Esetleg nem is lesz semmiféle nyavajája.

febr. 14. 18:55  Privát üzenet  

A válaszok
A baktériumokat és vírusokat nem érdekli, hogy épp szerelmes vagy.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 14. 18:57 Privát üzenet
Sok betegség alakulhat ki lelki problémákból, stresszből, aki szerelmes az valószínüleg boldogabb állapotban van de egyedülállóként is el lehet érni ugyanazt a lelki békét,beállitottság kérdése.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 14. 19:03 Privát üzenet
Nem a szerelem a lényeg hanem a boldogság. Ha boldog vagy a szervezeted sokkal hatékonyabban tudja felvenni a harcot a kórokozókkal.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 14. 19:14 Privát üzenet

Valójában csak egy kicsit jobb a helyzet. Ha szerelmes vagy boldog vagy akkor 8-10%-al kisebb az esélye a betegségeknek. A pontos fiziológiai háttér még nem tisztázott, egyelőre csak a statisztikák bizonyítják, hogy ha nem is nagymértékben de igaz.

És valóban nem muszáj szerelmesnek lenni, elég a kiegyensúlyozott boldog életmód is ehhez

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 14. 21:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normális ha van párom és szerelmes vagyok az egyik kollégám a akinek felesége van?
Van értelme úgy leélni egy életet hogy valaki sose volt szerelmes?
A fiatalbb lányok miért rajonganak a focistákért? Van olyan aki még szerelmes is valamelyikbe.
INFP vagyok és szerintem az ENTJ ismerősöm régóta fülig szerelmes belém. Fura felállás. Lehetséges, hogy egy ENTJ-nek egy INFP kelljen?
Szerelmes vagyok a szerelembe?
Miért nem tudok szerelmes lenni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!