Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme úgy leélni egy...

Van értelme úgy leélni egy életet hogy valaki sose volt szerelmes?

Figyelt kérdés
És sose volt kapcsolata, még szex sem. Sajnos ilyen vagyok. Az a gond ahhoz óriási szerencse kellenne hogy szerelmes legyek egy lányba és ö meg viszonozza is. Még viszonzatlanul sem voltam szerelmes soha. 27F

2019. dec. 23. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

A szerelem nem szerencse kérdése, semmi köze hozzá.

De hiába is magyaráznék itt bármit is egy értelmileg és érzelmileg elmaradott embernek.

Prostihoz igazán sok szerencse kell, komolyan. Fizetsz neki és meg van a szex. Ennyi.

2019. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az élet lényege nem a szerelem. Az csak a fejfenntartás ideológiája. Úgyis elmúlik, becsapnak, cserben hagynak, hazudnak. Jobb, ha soha nem voltál szerelmes, mert akkor soha senki nem sebezte meg olyan mélyen a lelkedet, ahogyan csak egy valóban szerelmes ember lelkét tudja a másik - akiről kiderül, hogy méltatlan a szerelemre - megsebezni.


Szerintem a legszebb szerelmek csakis a plátói szerelmek. Nincs kockázat, nincs mocsok (szex), nem kell elköteleződnöd, nem kell pofára esned sem, és azt képzelsz a másikról, amit akarsz. Ebből lesznek a világirodalom legszebb szonettjei, zenedarabjai, művei.


A szexet le tudod zavarni szerelem nélkül is. Bárhol, bárkivel, bárhogyan. Nem számít.

2019. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van. Az a trükk, hogy nem a szerelmet kell életcélnak kinevezni. Egy ember életében százféle dolog van, karrier, tanulás, sport, hobbik, megmászni a Himaláját, írni egy könyvet, segíteni rászorulókon, stb, stb. Jó esetben egy ember élet 70-80 év, ebből a szerelem max 2-3 év. Baromság is lenne ezt a rövid időt az összes értelmének megtenni.

Ez de szép volt tőlem, ejj!

2019. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam olyat hogy ez az életcélom, csak a csapból is ez folyik hogy ez milyen jó. Tv, rádió, internet. Mindenhonnan. Ezért kérdezem. Prostik meg nem érdekelnek. Nem hiszem hogy képes lennék egy vadidegen növel közösülni.
2019. dec. 23. 10:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt soha kapcsolatom, meg is kaptam a negatív véleményeket azoktól akik tudnak róla. Élvezd az életed csináld amit szeretsz aztán majd csak alakul. Nekem inkább az fáj hogy vagy lenéznek miatta, vagy bolondnak tartanak. Ezért inkább letagadom vagy hazudni kényszerülök, pedig gyűlölöm a hazugságot.
2019. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27 évesen ezt még korai kijelenteni, majd térj vissza rá 80 éves korodban, addig úgyis összejön - feltéve, ha megérsz rá! :)
2019. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érzel senki iránt szerelmet?


Aromantikus: romantikus vonzalom hiánya.

2019. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De szerintem inkább te demiszexuális vagy.


Én is demiszexuális vagyok.


Azt jelenti, hogy csak nagyon erős érzelmek és nagyon erős érzelmi kötődés meglétekor tudsz csak szeretni és intim kapcsolatot létesíteni. Tehát ha tényleg szerelmes vagy és tényleg szeretnek, de csak akkor.


Miért ne lenne értelme. Csak úgy erőltetni ne erőltesd, mert ha az ember nem tudja magáról, hogy demiszexuális, akkor előfordulhat, hogy mielőtt tudná egy olyan helyzetbe huppan, amiről később egyértelműen azt mondaná, hogy nem. Csak élvezd az életet és majd egyszer találsz olyat aki majd a társad lesz, aki szintén demiszexuális. Fiatal vagy.

2019. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A demiszexuális emberek nem vevők a kalandokra, se nemhogy a vendégmunkásokra. A vendégmunkások gondolata alapból meg se fordul a fejükben, csak úgy mint az egyéjszakás kalandok sem.
2019. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!