Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon "bosszút fog állni"?

Vajon "bosszút fog állni"?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok/voltam egy új osztálytársunkkal (aki cigány, ezt nem degradáló értelemben mondom, de azért jellemző rá a heves vérmérséklet), és amikor ivott, akkor picit meglöktem a vizesüvegét, mert teljesen arra nézett, azt hittem, észre fogja venni, és hátrébbmegy, aztán nevetünk egyet. Hát sajnos nem, sőt még arra is fordult, így totál ráborult a víz. Tök szarul éreztem magam, mert vizes lett, meg minden, nem ez volt a célom. A többiek, akik ott voltak, nagyon elkezdtek nevetni, én meg próbáltam neki segíteni, bocsánatot kértem tőle, mondtam, hogy nem ez volt a szándék, meg minden. Ő is nevetett, de aztán már ilyen vészjóslóan elkezdte mondani, hogy vissza fogom én még ezt kapni. Látta rajtam, hogy azért ez szarul esik, azt mondta, nem lesz gáz, de azt is olyan furcsán. Nem tudom. Nem akarom, hogy mindenki előtt megalázzon, mert úgy gondolom, ha ezt ő ennyire véresen komolyan vette, akkor ennél a vizes esetnél durvább "bosszút" találna ki, és emiatt kicsit félek. Mit gondoltok?

2020. febr. 14. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

“ha ezt ő ennyire véresen komolyan vette”


Mennyire? Megjegyzést tett, túlreagálod a semmit.

2020. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam, elkezdte mondogatni, hogy vissza fogom én ezt még kapni, ráadásul az egyik lányra, aki nevetett rajta, nagyon rászállt, hogy hogy megalázza. Szóval...
2020. febr. 14. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ebben nincs semmi még mindig ami azt mutatná, hogy “véresen komolyan vette”. Persze, ha ovisok vagytok, akkor megértem, hogy miért gondolod ezt.
2020. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért éreztem szükségesnek kiemelni, hogy cigány. Nem tudom, találkoztál-e már cigánnyal, de a legtöbbükben van egy óriási egó, amit sajnos már tapasztaltam nemegyszer. Én most gyakorlatilag "megaláztam" ezzel, alapból heves vérmérsékletű, és a mosolya is elég erőltetett volt, aztán meg kvázi megfenyegetett.
2020. febr. 14. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Akkor csak élj félelemben, amúgy meg te voltál a sötét, a frásznak kellet majomkodnod a vizével.
2020. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem azért ne vegyél tartós tejet! :)
2020. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!