Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek érdemes bosszút...

Szerintetek érdemes bosszút állni valakin?

Figyelt kérdés
Nagyon meg èrdemelnè az illető. Ő màr rengetegszer tett nekem keresztbe.

#Bosszù
2015. jún. 2. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem érdemes. Nekem is volt ilyen ismerősöm, nem csináltam semmit. Aztán egyszer az élet úgy hozta, hogy én tudtam volna neki segíteni valamiben, ami számára fontos lett volna. Egyszerűen csak nem segítettem. Csak annyit mondtam: rossz tett helyébe jót ne várj... emlékszel erre és erre és erre? Na hát tudod én megbocsájtó vagyok, de feledékeny nem.

Hidd el, látni fogod őt még nyomorában, de legalábbis megtudod, hogy visszakapja az élettől. Eddig nálam mindenki visszakapta aki gonosz volt és anélkül, hogy egyszer is bosszút álltam volna bárkin.

2015. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Az attól függ....


ha megerőszakolta a hugomat akkor olyan bosszút kapna hogy a halálért könyörögne


ha viszont elszedte a csajomat akkor hagy vigye, f.asz se kiváncsi egy olyan ku.rvára akit el lehet szedni

2015. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A bosszuallas meg a haragtartas csak neked art
2015. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát hogyne...olvasom a hozzászólásokat és majdnem mindenki ANGYAL.


Igenis édes a bosszú...és ha valaki megérdemli,akkor hajrá.

2015. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok angyal, de ha bosszut allok azzal csak az en idom megy el, es lesullyedek a szintjere.
2015. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, idővel mindenki megkapja a sorstól a magáét.
2015. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Értem,akkor hagyjátok magatokat..engedjétek hadd alázzon és tegyen keresztbe úton útfélen...majd a sors úgyis visszaadja neki...hát hogyne!


Ébredjetek már fel álszentek. :D

2015. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Hidd el veri őt az Isten, ha nem most akkor majd fogja.

Vissza kapja majd az élettől. :)

2015. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdemes. Az egyik legjobb érzés, amikor tudod hogy mennyire szr lesz neki. Semmihez nem hasonlítható boldogság, amikor látod lelki szemei előtt, amikor meglátja az autóját körbekarcolva lakáskulccsal. Talán nem az ablakod elé kéne parkolnia! Dehát az ő baja.
2015. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!