Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belegondoltatok már abba, ha...

Belegondoltatok már abba, ha ti lennétek ismert emberek (több százezer, vagy akár millió követő) akkor miről szólna a platformotok, ahol jelen vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy pl.

Miket írnátok ki?

Mennyire tartanátok szem előtt, hogy jó dolgokat adjatok át a követőiteknek?!


Nyilván nem lennék sem én, sem más világmegváltó, de én már sokszor belegondoltam, hogy milyen jó lehet olyan embernek lenni, akinek a véleményére rengetegen kíváncsiak, segíthetnék sokakon pusztán csak szavakkal, mert számítana nekik a szavam.

Én pl egy valóvilággal járó ismertséget tök jól fel tudnék használni, még ha az emberek fele alapból lenézne maga a műsor miatt, annak ellenére, hogy mondjuk nem ártottam senkinek. :)

Jelenleg alig posztolok instán, de ha tudnám, hogy érdeklem az embereket, folyamatosan azon agyalnék mit tehetnék ki, mit írhatnék.


Én nagyon élvezném.

Kívancsi lennék a ti véleményetekre.


2019. jún. 25. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én fitness, programozás plusz motivációs jellegűt tudnék elképzelni magamnak.
2019. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Motivációra, hasznos infók terjesztésére, hasznos projektek reklámozásara (mint pl. az önkéntes "allomastisztitas" a C*f jóvoltából).
2019. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy viszonylag sok követővel rendelkező oldalam, bár az ilyen mémes oldal szerűség, nem rólam szól. Ott vicces képeket osztok meg, általában igyekszem naponta posztolni. Alapvetően figyelek arra, hogy jó példát mutassak, bár a "műfajból" adódóan valamennyire lazán veszem a dolgot, de az igazán fontos dolgokat nem poénkodom el, és ha tudok akkor segítek a jó cél érdekében.

Én szeretem csinálni ezt az oldalt, főleg, hogy teljesen anonim módon vezetem, így a személyes kapcsolataimra nincs hatással, meg nem kapok személyes jellegű beszólásokat. De pont emiatt nem is szoros a kapcsolatom a követőkkel, eléggé tartjuk a távolságot egymástól, sokszor azon is meglepődnek, hogy válaszolok.


De egyébként néha elgondolkozok azon, hogy szívesen vezetnék más oldalt vagy akár youtube csatornát, ott valószínűleg a saját életemből osztanék meg pár izgalmasabb dolgot, vagy ha esetleg tudnék valami újat tanítani az embereknek azt is szívesen megtenném. Meg nagyon szeretem a kicsit komolyabb hangulatú, beszélgetős live-okat, így ilyet is szívesen tartanék. Ez azért lenne jó, mert egy ilyen oldalon kicsit talán szorosabb lehetne a kapcsolatom a követőkkel.

2019. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jó kis válaszok. :)


Igen a youtube baromi jó. Csak eléggé telített. Már félig meddig fölösleges belekezdeni, mert vloggerből, beautyból, gamerből, mindenből kismillió van, ezekből pedig kb a 90% nem érdekes, semmi újat nem mutat.

2019. jún. 25. 21:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Minden nap kiírnám, hogy "ti mind egyéniségek vagytok"!
2019. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha csak ennyit írnál ki. Akkor a harmadik nap unalmassá válna és nem lenne súlya a mondandódnak, annak ellenére, hogy te komolyan gondolod.
2019. jún. 25. 21:45
 7/13 anonim ***** válasza:

"Én pl egy valóvilággal járó ismertséget tök jól fel tudnék használni"


Én az oldschool módszer híve vagyok: nézd meg a te generációdat (az én esetemben Y), mi az amivel leginkább szenvednek a többiek (fitness, pénzügy, stb.), tanulj abba az irányba és már indíthatod is a platformot. Nem kezdesz rögtön százezres követőtáborral, de ha következetes és türelmes vagy (és hasznos információkat osztasz meg) eljön az is. Nem adtad el a lelked egy Árpa Attilának, nem lettél egy semmitmondó Szabó Péter, hanem egy hiteles szakértő aki praktikus dolgokat tud mondani egy adott témában. Jó az ha van néhány szép szavad, de az embereknek többre van szükségük. És hidd el, nem lenézésből mondom.


A kérdésre: fitness, pénzügyi ismeretek, mentális egészség, ön- és emberismeret, ismerkedés és párkapcsolat (főleg a fiúknak van rá szükségük), + könyvajánlók mindegyik témában.

2019. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen. Igazad lehet #7-es, de én inkább hagyatkoznék a saját tapasztalataimra, hogy azt adjam át, amit én jónak vélek akár szakmailag, akár erkölcsileg, nem azt, ami le van írva. Persze vannak tanítások, amit megfogadok, ezáltal leszünk azok, akik. De pl én sosem fogom megérteni azokat, akik egy adott sémát követnek mindenáron. Nem megbántva senkit, de a biblia minden pontját a legnagyobb hívők is alig alig tartják be. Mégis aszerint élnek és ítélnek meg dolgokat. Holott, ha sosem olvasták volna és a saját élettapasztalatai szerint élnének, akkor máshogy látnák a dolgokat, de mivel hívők, így a bibliát követik. Pedig biblia nélkül is lehet jól cselekedni. De ez csak egy példa a rengeteg helyzetből.


Tehát részben igazad van, de azért nem tanulnék valamit, hogy azt továbbadjam. Csak azt tanulnék, amit szeretek, magam miatt tenném és a tapasztalataimat adnám át.


Szabó Péterről lehet hasonlóan gondolkozunk. Szemfényvesztés, amit csinál. Nagy szavakat mond a semmibe, de nincs kézzelfogható dolog benne. De őt sem szeretném sértegetni, ha ezzel egy embernek is segített, már megérte (és sokkal többnek segített), de én ettől függetlenül nem fogom érteni. :)

2019. jún. 25. 22:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Pedig, amit a kerdésedben állítasz, az szerintem teljesen helytálló. Nem számít mit teszel ki nap mint nap, csak az számít mennyire vagy ismert. Ameddig ez így működik, teljesen mindegy mit teszel ki.

És ameddig te is pontosan ugyan így működsz, vagyis:

" ...ha tudnám, hogy érdeklem az embereket, folyamatosan azon agyalnék mit tehetnék ki, mit írhatnék"

ameddig nincs elég követőd nem is gondolkodsz azon, hogy hogyan:

"...segíthetnék sokakon pusztán csak szavakkal..."

addig szerintem ez nem is fog változni.

2019. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én hasonló leszek valószínűleg, igaz amikor ekkora közösség lesz aki figyel rám, az nem csak magyarokból áll majd


ez egy elég körülményes dolog, sok buktatóval és nem csak előnyei vannak, persze ha normálisan akarod csinálni


ami számomra jelentős szerepet játszik ennek az egésznek a felépítésében az a motiváció

főleg a fiatalokat akarom segíteni, támogatni

meg van már ehhez az "üzleti stratégiám"

hasonló utat szeretnék megmutatni másoknak amit én is bejártam, persze ez mindenkinek a saját döntése, hogy érdekli e

2019. jún. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!