Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Titeket zavarna ha...

Lányok! Titeket zavarna ha egy fiú nemzeti kommunista?

Figyelt kérdés
Én annak vallom magam, és úgy is gondolkodok. Nem vagyok skinhead, és punk sem, néha vannak rajtam ilyen pólók vagy esetleg bakancsot hordok (csak ha hideg is van). Sokat olvasok ilyeneket filozófusokat, és ideológusokat is. Nagyon szeretem a történelmet és imádom az ilyen témájú könyveket is, akár az eredeti filozófusoktól vagy ideológusoktól is. Tudom is az ideológiák jelentését és értelmét is, tehát nem vagyok az aki dvatból, vagy erő fitogtatásból vallom azt amit. Titeket ez elrettent? Zavarna titeket?

2020. febr. 15. 14:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
60%

Tehát náci vagy, szereted a filozófiát.

A legtöbb filozófus meg vagy zsidó volt, vagy homoszexuális.

Ha már csak Senecától is indulunk, vagy Goethetől.

Azt se tudod mit beszélsz, az itt a baj.

2020. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Hol van itt olyan hogy náci?? [link] Mitől lett volna a legtöbb homszexuális vagy zsidó?? Fridrich Nitzsche társadalom elméletét, és Karl Marx gazdaság politikáját követem, de hatott rám Bakunyin, Adam Smith, és José Antonio Primo de Rivera is. Miért lett volna sok meleg filozófus? Nietzsche a nemzetiszocializmus és a fasiszta eszmecsalád fő filozófusa.
2020. febr. 15. 14:19
 3/45 A kérdező kommentje:
Nálad meg az a legeslegnagyobb probléma hogy azt se tudod mit jelent a filozófia, és hogy kik a filozófusok.
2020. febr. 15. 14:21
 4/45 anonim válasza:
76%

Te nagyon rossz troll vagy ezek szerint.

Inkább kíméld meg a hölgyeket a beteges téveszméidtől.

Szerencse, hogy a hozzád hasonlókat elvből elutasítják a történészeti szakokon.

Így is túl nagy pusztítást végeztek.

2020. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%

Igen, zavarna

Mivel én más nézeteket vallok, ezért nem találnánk a közös hangot, mindig összevesznénk ezen. Egy kapcsolatban fontos, hogy az alap meggyőződésünk megegyezzen

2020. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
91%
Engem a kommunizmus bármilyen formája nagyon zavarna.
2020. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Csak éppen oda járok... Tistában vagyok a történelemmel és a jelenlegi világgal is. Tudom azt is hogy a jelenlegi rendszer hibás és hogy a kapitalizmus rengeteg embert dönt nyomorba és a globalizmust segíti elő. Ugyan... KAPITALISTÁK ÉS NEOLIBERÁLISOK KÍMÉLJETEK!
2020. febr. 15. 14:25
 8/45 A kérdező kommentje:
Ez alatt nem a sztálini kommunizmust, hanem leginkább a marxista-leninista kommunista gazdaság politika, illetve a titoista és kádárista eszmék állnak közel a gazdasági meggyőződésemhez. Nacionalista nemzet politikában, kultúr politikában, és külpolitikában hiszek, amelynek a legfőbb célja hogy a magyar hagyományokat őrizze, az államok megtartása, és a nemzeti politika.
2020. febr. 15. 14:33
 9/45 A kérdező kommentje:
Ez is a fasiszta eszmecsalád része melynek a harmadikutasság a fő célja, vannak elemei amik közösek Mussolini féle fasizmus meggyőződésével valamint a José Antonio Primo de Rivera féle falangizmus meggyőződéseivel másnéven nemzeti szindikalizmuséval, és a forradalmi szocializmus cselekvési módjaival és gazdaságával. De a legfőbb elemei a nacionalizmusból és a kommunizmusból adódnak össze.
2020. febr. 15. 14:41
 10/45 anonim ***** válasza:
45%
Mit szeretnél kompenzálni?
2020. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!