Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Titeket zavarna ha...

Lányok! Titeket zavarna ha egy fiú nemzeti kommunista?

Figyelt kérdés
Én annak vallom magam, és úgy is gondolkodok. Nem vagyok skinhead, és punk sem, néha vannak rajtam ilyen pólók vagy esetleg bakancsot hordok (csak ha hideg is van). Sokat olvasok ilyeneket filozófusokat, és ideológusokat is. Nagyon szeretem a történelmet és imádom az ilyen témájú könyveket is, akár az eredeti filozófusoktól vagy ideológusoktól is. Tudom is az ideológiák jelentését és értelmét is, tehát nem vagyok az aki dvatból, vagy erő fitogtatásból vallom azt amit. Titeket ez elrettent? Zavarna titeket?

2020. febr. 15. 14:02
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
De legalább ha valaki ilyennel kezdi az ismerkedést, róla 2 perc alatt meg lehet állapítani, hogy szociopata és ott lehet hagyni.
2020. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Mondjad csak. Igen?? Halgatlak drága. Szociophata ám a te jó büdös...
2020. febr. 15. 22:04
 33/45 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyok lány, és szívesen társalognék veled mert látszólag elképesztően nagy és különleges tudástárral rendelkezel. Azzal meg nem érdemes törődnöd, hogyha leszólnak, ugyanis az emberek nagy része egyszerűen nem érti, amiről beszélsz, s az ebből adódó kényelmetlen érzésüket azzal kompenzálják, hogy téged kezdenek el szociopata idiótának beállítani.
2020. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2020. febr. 15. 22:08
 35/45 anonim ***** válasza:
40%
Istenem, de cuki ahogy magának válaszolgat!
2020. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Ennyi?? Ezt már rngetegen mondták előtted, ilyenkor a szerző nevét ilene oda írni elé.
2020. febr. 16. 15:09
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj veled kérdező, hogy már ez alatt a kérdés alatt is tulajdonképpen nyomod a rizsádat a politikai nézeteidről, holott csak annyit kérdeztél eredetileg, hogy zavarná-e a politikai nézeted a lányokat.


Ha arról lenne szó, hogy ugyanúgy viselkedsz, mint akárki más, el lehet veled lenni, jól érzi magát veled az ember, akkor szerintem senkit nem érdekelné az, hogy te nacionalista kommunista eszméket vallasz. A baj nem ezzel van, hanem azzal, hogy te kizárólag csak erről tudsz hadoválni. Valószínűleg az első randin is végig ezzel fárasztanád szegény lányt, mert teljesen rá vagy állva a témára, látszik, hogy fanatikus vagy. Ne érts félre, ezzel még nincs is semmi baj, ha ez csak egy a sok közül, ami érdekel, és másról is lehet veled beszélni, de szerintem ez nem így van. Inkább úgy kellett volna a kérdésedet feltenned, hogy zavarja-e a lányokat, ha te kizárólag a politikáról tudsz beszélni. És lehet, hogy előfordul, hogy találsz egy olyan lányt, aki hozzád hasonlóan fanatikusa a politikai témának, de mi van akkor, ha nem értetek egyet? Azt hogyan kezeled?

2020. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Nem csak arról tudok. Ezt honnan veszed? Én kizárólag a tudományokról imádom a kémiát, a metematikát, a történelmet, az irodalmat, a művészeteket, a természet is.
2020. febr. 17. 16:31
 39/45 A kérdező kommentje:
Nekem fő célom az hogy a lehető legjobban egyet értsek mindenben a párommal. Ahogy benne is van a nevében pár tehát ugyan olyan mint én, mindketten ugyan olyanok vagyunk.
2020. febr. 17. 16:32
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen ez a fő célod. Egy kapcsolat nem attól jó, hogy a felek mindenben tökéletesen egyetértenek, ugyanis ilyen nincsen. Ne akard meggyőzni az igazadról a párodat, na látod, pont erről beszéltem, hogy fanatikus vagy.
2020. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!