Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnék nálam idősebb...

Miért szeretnék nálam idősebb férfiakkal összebarátkozni? 22/l

Figyelt kérdés

Mindenki a korosztályában barátkozik, persze saját korosztályomból is vannak barátaim, de ők valahogy nem tudnak úgy lekötni.

Mindig is inkább idősebbekkel, vagy gyerekként felnőttekkel "barátkoztam".


Tulajdonképp a fenti kérdést többször feltették már, de nem tudtam konkrét választ adni.

Valahol egyfajta kihívást jelent számomra, szeretném hogy komolyan vegyenek, egyenlő félként tekintsenek rám, ne pedig "gyereként" vagy kis fruskaként.

Éppen ezért sokkal szívesebben keresem a 10-15 évvel idősebbek társaságát, mint a saját korosztályomét.


Mit gondoltok, miért lehet ez?


2020. febr. 15. 23:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

Mert igenyled hogy felnőttként gondoljanak rád :)

40/F

2020. febr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Mert jófejek vagyunk.:)44/f
2020. febr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
És annak van valami különösebb oka, hogy kimondottan férfiakkal barátkozol ebből a korosztályból?
2020. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Ilyenkor hirtelen mindenki 40 éves az oldalon, hátha bevágódnak, de igazuk lehet
2020. febr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
#4 na igen, biztos szívesen "megbarátkoznák" a kérdezőt. Annyira gáz. Kérdező, férfiként mondom, hogy legyél nagyon óvatos.
2020. febr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Srácként én is mindig érettebb voltam a korosztályomnál, aztán felnőttem és rájöttem, hogy egy bizonyos kor után már ez nem így működik. Van egy átlagos érettségi szint, amit elér az átlag és van szórás felette és alatta. 18 felett egyre kevésbé van az egésznek köze a korhoz. Elég megnézni bármelyik politikai cikket facebookon, hogy a "komoly és érett" felnőttek milyen gyerekesen veszekednek.

Ha valaki tényleg annyira érett, akkor ez leesik neki és nem célzottan csak egy korosztály felé nyit. Ha ez nem történik meg, akkor jön képbe pl. az apakomplexus vagy egyéb, érettségtől független dolgok. Pl. az, hogy egy férfi érettebbnek tűnik sok nőnek, ha már van egy kiépített egzisztenciája.

2020. febr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2020. febr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

#4 mekkora egy "dögöljön meg a szomszéd tehene is" vagy... Magadból kiindulva gondolod hogy másnak adja ki magát mindenki? 2 gyerekes apaként pont nem hiányzik egy kis kavarás.

Bocs de nem tudtam elmenni szó nélkül ezen a rosszindulatú aljas megjegyzésen


#1voltam, 40/F

2020. febr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
#8: A realizmus nem aljasság, tényleg ez szokott lenni a sztori.
2020. febr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Lehetne a kérdésre adni választ és nem veszekedni.
2020. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!