Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki rágó buborékot fúj?

Figyelt kérdés

Gusztustalan? Jópofa? Illetlen? Szexi?

Mindegyiket hallottam már, és arra vagyok kíváncsi, hogy ti erről mit gondoltok.



2020. febr. 16. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát szexinek egyáltalán nem tartanám.:) Gusztustalannak nem gusztustalan, ha otthon csinálja, vagy olyan helyen, hol max. csak én látom. Jópofa csak a saját részére lehet jópofa, mert szórakoztatja. Én gyerekkoromban fújtam ki a rágót (Donald), nem tudom, ki ismeri még rajtam kívül, abból jó nagyokat lehetett fújni. De kinőttem belőle.

Felnőttként nyilvános helyen biztos, hogy nem etikus mások előtt rágót fújogatni. Már az is ellenszenves tud lenni, amikor valaki a rágót tátogatva csámcsogja.:)

2020. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Gusztustalan patkány, nem veszi figyelembe a többség érdekét, a buborékoktól begyullad az emberek szeme. Ki kellene vonni az összes ilyen terméket a forgalomból.
2020. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ja, hogy rágó, bocsi nem szóltam.
2020. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a szájában csattogtatja, akkor zavaró.
2020. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Pfuj. Röviden.
2020. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Nyilvános helyen gusztustalan. A szimpla csámcsogva rágózás is. Agresszív leszek az ilyentől, szívem szerint a hajába kenném az ilyennek. :D

Otthon négy fal között hajrá. Gyerekként vicces is, de úgy tíz éves kor után illik kinőni.

2020. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom őket, mert én sose tudtam megtanulni xD
2020. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosan nem szoktam, főleg ezt a csattogtatósat, mivel azt nem is tudom hogy kell. Párommal viszont szoktunk hülyülni vele, de csak kettesben, mikor már nagyon unatkozunk. Helyzete válogatja.
2020. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol. Ha pl. az iskolában, órán kezd el valaki látványosan, nyitott szájjal kérődzni meg pukkantgatni, az elég tiszteletlen, paraszt szokás. Illetve akko is ugyanezt gondolo, ha kisebb, zárt térben tesz valaki hasonlóan, mondjuk egy tömött buszon nem feltétlenül akarom azt hallgatni, ahogy a mellettem álló a dobhártyámtól néhány mm-re durrantgatja a kis buborékjait.

De amúgy ha a nyílt utcán menne el mellettem valaki, közben buborékokat fújkálva, az pont nem érdekelne.

2020. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Én állás interjún szoktam ezt csinálni
2020. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!