Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden étkezés után megmosom...

Minden étkezés után megmosom a fogam vagy ha erre nincs lehetőség rágó, mert egyszerűen képtelen vagyok Bármilyen kaja ízt elviselni a számba. Más is van így?!

Figyelt kérdés
Akármit eszem, bármennyire is szeretem vagy finom /jó íze volt rögtön utánna el kell menjek fogat mosni mert gyűlölöm ha kaja ízű a szám és rendesen undort kapok, ha evés után is érzem mit ettem. Másnak is vannak ilyen hülye /furcsa szokásai?! 😁

2018. nov. 28. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem, hogy néha még az ízesített üdítők/italok után is megmosom ha olyan, hogy nagyon megmarad az íze
2018. nov. 28. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ennyiszer fogat mosni.
2018. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szénsavas üdítő után kifejezetten karos fogat mosni.
2018. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Evés után fél órát kell minimum várni mert károsodik a fogzománc ha ennyiszer mosol fogat.
2018. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok... Fogmosás után muszáj ennem valamit, mert az összes fogkrém ízét utálom, nem bírom elviselni a számban, fogat mosni is undorodva szoktam :(
2021. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!