Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megváltozhat egy ember teljes...

Megváltozhat egy ember teljes mértékben?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy szeretném megváltoztatni az egész személyiségemet egy visszahúzódó, csendes emberré...


Túl sokat beszélek, túl sok hülyeséget beszélek, és ugye egy idő után a társaság ahol vagyok (a munkahelyemen) úgy érzem, hogy ezt elvárják tőlem, hogy szórakoztassam őket, hiszen mindig ilyen voltam, de nekem már nincs kedvem ehhez, megkomolyodtam az utóbbi időben, szeretnék csak csendben maradni, és egy szót sem szólni senkihez sem, és a legjobb az lenne, ha hozzám sem szólnának egy árva kukkot sem!


Mennyi idő kell ahhoz, hogy a környezetem ezt elfogadja, hogy már más vagyok, és hogy teljesen máshogy nézzenek rám?


Köszönöm.


2020. febr. 17. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csak beszélsz róla hanem valóban az agyad diktálja a változást és így érzed jól magad szerintem nem is kell sok idő és elfogadják. Persze valóban következetesen be kell tartani.
2020. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cseppszi válasza:
Mindenki változik folyamatosan de mindig csak picit. Nem olyanok vagyunk mondjuk 8 évente mint az előtt. Szóval elég sok idő kell egy nagy változáshoz de mindenképp megtörténik.
2020. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudatosan maradsz csendben az inkább viselkedés, de 1-2 hónap alatt megszokják és te is. Az igazi változásokat úgy képzeld el, mint folyamatot. Amikor pl egy gizda emberből sportember lesz, vagy a nagyon kövérből
2020. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudatosan maradsz csendben az inkább viselkedés, de 1-2 hónap alatt megszokják és te is. Az igazi változásokat úgy képzeld el, mint folyamatot. Amikor pl egy gizda emberből sportember lesz, vagy a nagyon kövérből karcsú. Ez inkább évek alatt alakul ki.
2020. febr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!