Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tud tenni az ember ha...

Mit tud tenni az ember ha nincs hova mennie, és mindenhol csak a bantast kapja?

Figyelt kérdés
Párommal élek már 4 éve és 6 éve vagyunk együtt. Lelkileg állandóan bánt, direkt tönkre teszi a cuccaim és már olyanokat is kaptam tőle h jobb lenne ha meghalnek es én 1 semmi vagyok semmire se vagyok jó.. Haza sem szeretnék költözni a szüleimhez mert ott meg apum mondja ugyanezeket sőt még rosszabbakat is és igazából ott állandóan a veszekedes megy mert anyumat se hagyja békén se senkit és felek is tőle. Pont emiatt költöztem el régebben. Ha tehetném legszívesebben egyedül élnék de nem tudok egyedül fent tartani 1 lakást... Ezt nagyon jól tudja a párom mert ő jól keres és állandóan az orrom alá dögöli ezt h nélküle semmire se mennék.. szerintem még élvezi is ezt a helyzetet h tudja nem tudok mit tenni és kedvére bánthat, belém rúghat ahogy csak tud.. hiszen tényleg nem tudok hova menni.. merlegelem h itt vagy ott lenne jobb de még mindig arra a döntésre jutok h itt jobb mert itt nem kell féljek az agressziótól. Viszont lelkileg teljesen kikészültem. Mióta élek ezt kapom. Az állandó bántást. Fogalmam sincs mit tehetnék. Szeretném bebizonyitani h nem szorulok senkire és itt hagyni őt.
2020. febr. 18. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra van lehetőséged, hogy a fizetésedből kuporgass úgy, hogy a párod ne tudjon róla? Ha ez opció, akkor egy ideig még kitartanék, gyűjtögetnék, majd ha összegyűlt annyi pénzed, ami elég ahhoz, hogy meglépj akkor hajrá. Maximum bérelsz szobát, ha másra nem jut, úgy olcsóbb mint egy egész lakást fenntartani. Aztán később találhatsz hozzád illő embert, akivel lehet valós jövőt építeni. Kitartást!!!
2020. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Keress egy jobban fizető állást és költözz el.
2020. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Egész életedben másoktól függtél. Mikor akarod végre a saját életedet élni? Csak kifogásojat gyártasz. Tenni mindig nehezebb.
2020. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3as, így van másoktól függtem sajnos, hidd el bárcsak ne így lenne. Örülök h te nem ebben a helyzetben vagy.. akkor nem mondanád ezt
2020. febr. 18. 22:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Voltam ebben a helyzetben! Nem a levegőbe beszélek! :)
2020. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Blade Bone ***** válasza:
78%
Elég rosszul fest mindkét opció, ennél talán még szerintem az is jobb lenne, ha egyedül próbálnád megtalálni a helyes utat, csak egy kis bátorság kellene még, hiszen ilyen környezetben tényleg nem valósulhat meg semmilyen vágyad...:/
2020. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pasizz be. Vagy költözz össze másik lánnyal
2020. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Jelentkezz önkéntes munkára lakhatási lehetőséggel...

Szakíts meg minden kapcsolatot ezekkel az "emberekkel" azt is felejtsd el, hogy a világon voltak!

2020. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne rakd magad áldozat szerepbe, ez döntés és munka kérdése, nem az hogy beleszülettél egy helyzetbe és ott is maradsz.


Egyébként látványosan választottál egy apádhoz hasonló párt, lényegében reprodukálva a családi életed mással, ezt mindenképp vidd el szakemberhez, hogy a következő párválasztásnál már ki lehessen ütni ezt a mintádat, nem lenne jó csövörből vödörbe.


Keress egy szobát, ne egy lakást, ott elve lesznek más emberek is akiket megismerhetsz, és nem kell lakást fenntartanod, tudom nem finom, de ennél szerintem jobb lesz...keress fle egy szakértőt, és nem lenne hátrány ha tennél azért hogy ne kelljen másoktól függened, szóval valami suli estin vagy levelezőn azért eléggé jó lenne. és kajak, szakértő: ne az apukádat keresd meg még ki tudja hány pasiban, mert ez szörnyű....

2020. febr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Menj olyan helyre dolgozn, ahol van szálló. Ott tudsz spórolni albérletre.
2020. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!