Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, akinek az...

Van köztetek olyan, akinek az élete jelenleg zuhanórepülésben van vagy a jövője előreláthatólag rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Fejtsétek is ki miért! Nekem most a diplomaszerzés miatt stagnál jelenleg az állapotom, de sajnos munkát nem találok és a papírhoz nem társult szakmai tapasztalat/kellő tudás így elég valószínű, hogy pályaelhagyó leszek. Ami ennél is aggasztóbb, hogy 27 leszek nyáron és még soha nem volt barátnőm ill. 0 megtakarításom van (mivel még soha nem dolgoztam) valamint a szüleim is egyre betegesebbek, de fizikálisan én is egyre gyengébb vagyok.
2020. febr. 20. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam így 27 évesen, de volt mögöttem 7 év munkatapasztalat, és volt párom. A párom megcsalt, szakítás. Padlón voltam. Azóta rendeződött, de nagyon mélyen voltam.

Keresd az apró örömöket, SPORTOLJ!!!!, van kiút!

2020. febr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez neked padló. Sejtettem, hogy first world problem válaszok fognak érkezni. Nem lehetne áttenni a kérdésem a "magány, egyedüllét" kategóriába? Sokkal relevánsabb válaszokat kapnék.
2020. febr. 21. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:
1500 km-re élek a páromtól. Össze kellene költöznünk. De nem beszelem az adott ország nyelvét (párom magyar). Az ő munkahelye is bizonytalan. Én a diplomammal nem találok ide haza munkat, mert tapasztalat kell mindenhova. Külföldön sem kelendőbb mesterkepzes nélkül. Mesterkepzest viszont nem tudok csinálni mert még akkor 3 év mire összeköltöznénk, azt meg inkabb köszi de nem vallaljuk. Így most gyárban melózok, melette levelezőn 1 éves képzést vegzek és nyelvet tanulok. Lehet hogy nem mélyrepülés de ro..dt nehéz. És később is az lesz. Remelem ezzel a képzéssel mar kicsivel kelendobb leszek külföldön is, különben végünk, az elkövetkezendő pár évünkben nehez lesz anyagilag.
2020. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, egy éve kényszerből ellválaltam egy munkát, ami tönkretette az összes izületem.

Jelenleg a ball vállam alig használható, a jobb csuklóm minimálisan, épphogy terhelhető, a bal lábam combhaljata kisseb sétáknál is fáj, és a jobb bokámra alig tudok ráálni.

Emellet fojamatas hasi fájdalmam is van, és munkám sincsen....

Mindezt egy év alatt úgy hogy előtte remek edzetségben voltam...

2020. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

“Ez neked padló.”


Nem én írtam az első választ, de kérdező, ha neked az a padló, hogy jelenleg nem találsz munkát, nincs se párod, se megtakarításod, akkor te nagyon szereted sajnálni magad. Ezek nem szörnyűségek, amik miatt elő kellene add a hattyúk halálát. Ez mind mind olyan dolog, amit tudsz befolyásolni, csak tenni kell érte, nem pedig sajnálni és sajnáltatni magad (y).

2020. febr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elmúlt időszakban nagyon hisztis lett a főnököm, ezért munkahely váltason gondolkozom. A probléma az, hogy ennél csak rosszabbat találnék, mivel itt a szakmámban dolgozok, lazán kezelik a szabadságokat, elnézik az apróbb késéseket és munka után csinálhatom a saját dolgomat(ha hely hianya miatt mással kéne megcsinaltatom az nagyon sok pénzbe kerülne) és még szeretek is itt lenni. Szóval mégegy ilyen helyet nem találnék, csak ugye a jelenlegi káoszban nem kellemes itt dolgozni és rendkívül stresszes is.
2020. febr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

27 evesen soha nem volt baratnod ott valami komolyabb neurozis lehet, amit a csaladi kornyezetnek koszonhetsz...

szakember! En ezt mondom. (Es ez nem vicc...)

2020. febr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!