Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szocfóbia ellen mit lehet tenni?

Szocfóbia ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sajnos megkeseríti az életemet a szocfóbia, emberektől való félelem. Telefonálni sem merek se emberek között lenni. Rosszul vagyok ha emberek között kell lennem, főleg ha kérdeznek tőlem vagy hozzám szólnak. Mi segíthet ezen, pszichológus? Voltam már pszichológusnál, aztmondta hogy emberek közé kell mennem, de én voltam emberek között és semmi változás nem történt, csak rossz volt. Mi ebből a kiút?
2020. febr. 21. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos nincs kiút, ilyen leszel életed végéig. Esetleg pszichiáter segíthet gyógyszerekkel, azt nem próbáltam nincs tapasztalatom. Pszichológussal hasonló élményem volt, mint neked.
2020. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg kell találni az okát, hogy mi az ami miatt kellemetlenül érzed magad emberek között és azon változtatni.
2020. febr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!